yaa ben bu pro street ten bişe anlamadım

erhan001adanalı
28-11-2007, 21:00   |  #1  
erhan001adanalı avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
73 mesaj

merhaba arkadaşlar ben bu oyundan bişe anlamadım diğer serilerde olan free room modu yok yani şehir içinde gezemiyorum.birde modifiye ediyorum arabayı hiç bi yarışta kullanamıyorum modifiye etttiğim arabayı örneğin grip kategorisine kaydediyorum ama arabayla yarış yapamıom.bu arada seat leon nerdeeeeeeeee

pirince
28-11-2007, 22:33   |  #2  
Yeni Üye
34 mesaj

Neden biliyor musun?
Çünkü;nfs serisi içinde en rezil oyun olma şerefine nail oldu.

erhan001adanalı
28-11-2007, 22:35   |  #3  
erhan001adanalı avatarı
OP Üye
73 mesaj

bencede öyle kardeş yaa.yani aylarca bekledik ama sonuç hüsran
:(

ufuli
28-11-2007, 23:22   |  #4  
Yıllanmış Üye
140 mesaj

Bencde hem bu hem pes 2008 beni hüsrana uğrattı

uGuR.uK
29-11-2007, 16:56   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

ya ben nfs most wanted'dan soraki oyunlardan tat alamadım hic, ne carbon nede bu. cılkını cıkarmıslar yani, eski oynanabilirlik o zevk o yarıs havası yok hicbirinde. hala nfs mw oynuorm gayet zevkli yani, şehri müzikleri arabaları falan. carbonla prostreette oyunu iyice karıstırmıslar yani bulmaca cozer gibi ugrasılmaski bole oyunlarda ya......

swordmaster_65
29-11-2007, 21:21   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,176 mesaj

evet arkadslar ya pro streeti aylarca bekledik süper bi oyun mütiş bi oyun diye ama tam bir hayal kırıklıgı carbondan bile berbat cıktıı oyun.
bu nfs üreticileri elazigli nin dedigi gibi mos wantedten sonra iyice koptu herifler oyun yapmaktan

nightdark
30-11-2007, 14:43   |  #7  
Yıllanmış Üye
328 mesaj

bende begenmedim menüler çok karışık bulmaca gibi..

XxXDaRKoXxX
30-11-2007, 14:48   |  #8  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

Aslında karışık bir durum olduğunu sanmıyorum.Oyunun ingilizce olduğundan kaynaklanıyor bunlar.
1. si oyunda gezme modu olmadığını biliyoruz.
2. si oyunda yol haritasına farklı bir hava verildiğini biliyoruz.
3. sü ben bu oyunu daha oynamadan bu yorumları yapıyorum

-NOX
03-12-2007, 18:47   |  #9  
Yıllanmış Üye
273 mesaj
XxXDaRKoXxX
Aslında karışık bir durum olduğunu sanmıyorum.Oyunun ingilizce olduğundan kaynaklanıyor bunlar.
1. si oyunda gezme modu olmadığını biliyoruz.
2. si oyunda yol haritasına farklı bir hava verildiğini biliyoruz.
3. sü ben bu oyunu daha oynamadan bu yorumları yapı
3. madde pek ilginç.....ki ; ama bendede durum aynı ama kimin neyle karşılaştığını biliyorum.

bu oyun hep böyle önce millete gazı veriyorlarBeğendim(grafik ses oynanabilirlik) sonra bi çıkıyo...Alkış

Hal böyleyken Telefunken (yani durum böyle)Deli

underground 1 dede free rom yoktu. u2 de free rom koydular çok sevildi türkçesi üstüne türkçesi yapıldı.Sinsi
Most wanted geldi. Herkes NFS yi çok sevdi.Göz kırpma

Carbon geldi. Batırdı.Beğenmedim
Pro Street geldi. Öldürdü.Ölü

swordmaster_65
03-12-2007, 19:30   |  #10  
Yıllanmış Üye
2,176 mesaj

Carbon geldi. Batırdı.
Pro Street geldi. Öldürdü. ben bu lafı ayakta alkıslarımAlkışAlkışAlkışBeğendim

xderelix
03-12-2007, 19:49   |  #11  
Üye
78 mesaj

arkadaslar peki oyunun grafikleri nasıl ??

istanbul_geceleri
03-12-2007, 20:10   |  #12  
Taze Üye
13 mesaj

yaw her serisi baska olay üzerine kurulmus  nfs 1 sayma nfs2 bildiğim sokak yarısı vardı mosta polis ile liste eklediler. carbonada bölge ele geçirmeği yapmıslar pro strettte pist yarısı hepsinin konusu ayrı  ama daha oynamadım proyu :D

d-xezı
03-12-2007, 22:18   |  #13  
Yeni Üye
35 mesaj

yaw onu bunu nırakında geçen nfs hotpursuit2 yi indirdim baya güzel oyunmuş beaa.grafikleride hiçde fena değil..aslında carbon güzel oyunda müzikleri berbat ediyor..ha bide drift havasınıda iyice bozmuşlar..underground serisi+most wanted gerisini sallayın..

nightdark
03-12-2007, 23:37   |  #14  
Yıllanmış Üye
328 mesaj

ben kariyerde para kazandım car lottan subaru aldım modifiyede ettim ama kullanamıyorum tekrar aynı yarışlara dönüyorum.

4 tane yarışı 50 defa oynadım cobalt,civic,golf gti başka araba kullanamıyorum sizde nasıl ? nasıl kendi arabanızı kullandınız yarışta?

EAD
04-12-2007, 01:56   |  #15  
Yıllanmış Üye
104 mesaj

ARKADAŞLAR BEN NFS SERİSİNİ NFS Porshe
DEN BERİ OYNUYORUM YANİ 15 SENEDİR NFS OYNUYORUM VE HEPSİ GÜZELDİ BUNA CARBON PRO STREET TE DAHİL PRO STREET MANYAK BİŞE OLMUŞ - YONLERİ VAR TABİ AMA BU OYUNU KÖTÜ YAPMAZ + NFS MOST WANTED BENCE REZALETİ AMA GERİSİ MANYAK MENÜ KARIŞIK DİYOSUNUZ OYUNU ÇÖZMEKVAR SİZ DAHA ÇÖZEMEMİŞSİNİZ OYUN DAN ANLIYAN VAR OYUN DAN ANLIYAN VAR + nightdark KENDİ ARABANI KULANABİLMEN İÇİN O 4 YARIŞI BİTİRCEN SONRA BAŞKA YARIŞA GEÇTİGİNDE YARIŞA GİRDİGİNDE SANA YARIŞ İÇİN ARABA SEÇ TİRÇEK VE KENDİ ARABANI HANGİ KADA GORİYE ALDIYSAN ONUN İÇİN SEÇECEN GIRIP DRAG SPEED CLENGE İLK YARIŞLARI BİTİRMEN ŞART

NOT: PRO STREET İ ÇÖZÜN ÖGRENİN BAYILACAKSINIZ

pirince
04-12-2007, 12:54   |  #16  
Yeni Üye
34 mesaj
EAD
ARKADAŞLAR BEN NFS SERİSİNİ NFS Porshe
DEN BERİ OYNUYORUM YANİ 15 SENEDİR NFS OYNUYORUM VE HEPSİ GÜZELDİ BUNA CARBON PRO STREET TE DAHİL PRO STREET MANYAK BİŞE OLMUŞ - YONLERİ VAR TABİ AMA BU OYUNU KÖTÜ YAPMAZ + NFS MOST WANTED BENCE REZALETİ AMA GERİSİ MANYAK MENÜ KARIŞIK DİYOSUNUZ OYUNU ÇÖZMEKVAR SİZ DAHA ÇÖZEMEMİŞSİNİZ OYUN DAN ANLIYAN VAR OYUN DAN ANLIYAN VAR + nightdark KENDİ ARABANI KULANABİLMEN İÇİN O 4 YARIŞI BİTİRCEN SONRA BAŞKA YARIŞA GEÇTİGİNDE YARIŞA GİRDİGİNDE SANA YARIŞ İÇİN ARABA SEÇ TİRÇEK VE KENDİ ARABANI HANGİ KADA GORİYE ALDIYSAN ONUN İÇİN SEÇECEN GIRIP DRAG SPEED CLENGE İLK YARIŞLARI BİTİRMEN ŞART

NOT: PRO STREET İ ÇÖZÜN ÖGRENİN

Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün.Ne diyeyim ki başka...Kahkaha

KahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

Borga-x
04-12-2007, 13:14   |  #17  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Oyunun grafıklerı gayet guzel ama oyundan alınan zevk Most Wanted kadar olamıyor. Most Wantedın bır eksıklıgı Drıftın olmaması. Ben drıft delısı olarak MW'tan bunu beklerdım.

Pro StreetOyunun daha başındayım ama istedigin arabayı sadece bır  kategorıde kullanabılmek bence cok sıkıcı cunku o kadar bolum ıcın ayrı ayrı araba alıp modıfıye etmek cok para ıstıyor.

Oynanabılırlık eskı oyunlarına gore bıraz daha zor. Gerçekçilik varmı dıcem dıreksıyon setı kullanmadıgım ıcın bılmıyorum. Aslında gerçekçiliği en iyi direksıyon setınde anlarsınız. Geçen gün CD'leri kurcalarken Hot pursuıtı bende buldum hatta yuklıcem ama zaman bulamadım. MW zaten bır kutuda muhafazada duruyor. MW'da dil uzatanlarda oyundan anlamadıklarını gösterıyor.

Aslında oyunun artıları eksılerıne göre daha az ama oynadıkça bıraz daha fıkır sahıbı olup belki oyuna alışırız.

EAD
04-12-2007, 18:25   |  #18  
Yıllanmış Üye
104 mesaj

Borga-x ARKADAŞIM MOST WANTED I 2 KERE BİTİRDİM AMA BİRTÜRLÜ TAD ALAMADIM TABİ HERKEZİN GÖRÜŞÜ BAŞKA + PARANTEZ İÇİNE ALIYOM PRO STREET TE PARA SIKINTISI ÇEKİYOSANIZ

ALIN

Need for Speed: ProStreet Hile (PC)
Kariyer bölümünde, menüde CODE ENTRY'i seçin daha sonra SECRET CODE'a girin ve aşağıdaki kodları girerek hileleri aktif hale getirin (Bazı kodlar aynı kariyer içerisinde sadece bir kere kullanılabilir):

CASHMONEY - $10,000 ekler
SAFETYNET - Bedava 5 tamir
UNLOCKALLTHINGS - Tüm bonuslar açılır
HORSEPOWER - Chevrolet Chevelle SS açılır
COLLECTORSED& - Bedava "Collector's Edition" yükseltmesi
REGGAME - $10,000 ve bonus arabalar ekler
ZEROZEROZERO - Coke Zero Volkswagen Golf GTI açılır
ITSABOUTYOU - Audi TT3.8 Quattro açılır
MITSUBISHIGOFAR - Mitsubishi Lancer Evolution açılır
CASTROLSYNTEC - Castrol Syntec Decal açılır
ENERGIZERLITHIUM - Energizer Lithium Decal açılır
WORLDSLONGESTLASTING - Energizer Lithium Dodge Viper açılır

XxXDaRKoXxX
04-12-2007, 20:02   |  #19  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
EAD
Borga-x ARKADAŞIM MOST WANTED I 2 KERE BİTİRDİM AMA BİRTÜRLÜ TAD ALAMADIM TABİ HERKEZİN GÖRÜŞÜ BAŞKA + PARANTEZ İÇİNE ALIYOM PRO STREET TE PARA SIKINTISI ÇEKİYOSANIZ

ALIN

Need for Speed: ProStreet Hile (PC)
Kariyer bölümünde, menüde CODE ENTRY'i seçin daha sonra SECRET CODE'a girin ve aşağıdaki kodları girerek hileleri aktif hale getirin (Bazı kodlar aynı kariyer içerisinde sadece bir kere kullanılabilir):

CASHMONEY - $10,000 ekler
SAFETYNET - Bedava 5 tamir
UNLOCKALLTHINGS - Tüm bonuslar açılır
HORSEPOWER - Chevrolet Chevelle SS açılır
COLLECTORSED& - Bedava "Collector's Edition" yükseltmesi
REGGAME - $10,000 ve bonus arabalar ekler
ZEROZEROZERO - Coke Zero Volkswagen Golf GTI açılır
ITSABOUTYOU - Audi TT3.8 Quattro açılır
MITSUBISHIGOFAR - Mitsubishi Lancer Evolution açılır
CASTROLSYNTEC - Castrol Syntec Decal açılır
ENERGIZERLITHIUM - Energizer Lithium Decal açılır
WORLDSLONGESTLASTING - Energizer Lithium Dodge Viper açılı

Önemli olan oyunları şifresiz bitirmektir!
Yazın kafede ya da evde boşverin en az 30-40 tane Carbon bitiren gördüm.Ama şifre-şifre nereye kadar?

arslankurt
04-12-2007, 20:33   |  #20  
Yıllanmış Üye
393 mesaj

Oyun zevk meselesidir.Ben de bu oyundan yeterince zevk alıyorum,grafikler olsun sesler olsun gayet güzel.
Araba seçme olayı gerçekten masraflı olmuş ama para her derde deva...şu an 9 arabam var,hepsininde modifiyesi tamam Islık ...2 tane M3,cayman S,911Turbo,240SX,mustang(drag king olunca verdi),skyline GT-R(R34),diğerleri aklıma gelmiyor Deli

EAD
04-12-2007, 22:06   |  #21  
Yıllanmış Üye
104 mesaj

ŞİFRESİZ BTİRDİGİM OYUNLARDA ÇOOOOOOOK SAYISINI UNUTUM

syk23
06-12-2007, 16:57   |  #22  
Yıllanmış Üye
454 mesaj

Arkadaşlar, herşeyden öte o mükemmel sinematikler gitmiş yaaa. Most Wanted ve Carbon'daki o ara videoları çok beğenmiştim ama ProStreet'te yok. Veb ben ağlamakla meşgulüm..

-NOX
06-12-2007, 18:57   |  #23  
Yıllanmış Üye
273 mesaj

Ağlama kardeş. Suç senin değil. Bu kandırıcı ticaret ve de onlara verdiğimiz güvenin ihmal edilmesi suçu ile onların suçu.
Sen boşa ağlama.