Yahoo maillerime ulaşamıyorum

gür_büz
04-08-2012, 00:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

2 gündür yahoo mailimi neler yaptıysam açamadım. Kullanıcı adı ve şifremi girdikten sonra inbox açılması gerekirken sayfa görüntülenemiyor diyor ve geçici hata kod 2 diyor. Başka yahoo mail adreslerimi denedim onlarda sorun yok onlar açılıyor sadece en önemlisi açılmıyor. Başka bilgisayarda ve cep telefonunda açmayı denedim ama yine olmadı.Sadece inbox açılmıyor neye tıklasam sayfa görüntülenemiyor diyor.Ama options ve inbox dışında herşey açılıyor.Aynı yahoo adresinin yahoo messenger uygulamasında da sorun yok.Şifre değişikliği yaptım,yahoonun tüm yönlerdirmelerini uygulamadım ama hala açılmıyor.

sosyalik
04-08-2012, 01:09   |  #2  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 47
1,710 mesaj

Hesaba girişte ve şifrede bir problem yok görüldüğü gibi. Ctrl+Shift+Delete kombinasyonuyla tarayıcı verilerini temizleyip deneyin. Ccleaner'ı da kullanabilirsiniz bu iş için. Başka bir tarayıcıyla giriş yapmayı da deneyebilirsiniz.

gür_büz
04-08-2012, 19:13   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Sosyallik senin söylediklerini de yaptım yahoonun yönlendirmelerini tekrar yaptım ama ne yazık ki hala açılmıyor.Dediğim gibi sadece mailboxa ulaşamıyorum ve işin en kötüsü iş vs için kullandığım en önemli adresimdi bu..