yakın olduğum kız beni red etti napmalıyım (ACİL)

kenpazhi97
30-05-2016, 09:51   |  #1  
kenpazhi97 avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 11
75 mesaj

arkadaşlar kısaca anlatıcam yaklaşık 1 aydır baya samimi olduğumuz canımlı cicimli konuştumuz bi kız var bi ara ben buna açılmıştım ben senden hoşlanıyorum falan bi şey demedi daha yeni birbirimizi tanıyoruz falan dedi sonra normal devam ettin yakınlımız telefonda konuşma mesaj atma aynı okuldayız zaten sonra bi ara akşamliğin mesaj attı artık konuşmasakmı sen benden hoşlanıyorsun ama ben seni umutlandırmak istemiyorum diye bende noldu birden dedim bişey olmadı dedi birisi bir şeymi dedi dedim hayır falan sadece daha fazla umutlandırmak istemiyorum dedi
ŞİMDİ SİZE SORUM NİYE DURDUK YERE BÖYLE BİR ŞEY DEMİŞ OLABİLİR VE NE YAPMALIYIM tmm kız red etmiş olabilir ama kaybetmekte istemiyorum knk olayına zaten hayatta giremem istesemde öyle bişey yapamam şu durumdayken sevdiğim kızla knk olcama hiç konuşmıyım daha iyi

cevaplarınızı bekliyorum

FIRTINA42
30-05-2016, 10:30   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2 mesaj

ilk hatanı söyliyeyim kızın bu durumda  birgün gelip evet bende seni sevdim hadi beraber olalım demesini bekliyorsun ki sen bir defa 1-0 yenik durumdasın kız sana pas vermemiş artık sana avucunun içindeki av gözüyle bakıyor kolay yem gibisin onun için kızla ne kadar samimileşirsen samimileş ona arkadaşlıktan ötesi olmaz hissi ver ona imkansızlık ver eski duygularının gittiğini belli et tabi bunları sözle söyleme . Üstüne gitme kız sana demiş ki artık konuşmasak mı sana umut vermek falan filan senin orda demen gereken şey benm eski duygularım yok  benm senden bi adım beklentim yok neyden bahsettiğini anlamıyorm o sözlerim sadece bir anlıktı '' ayağıyla geçiştirmek olmalı zaten kız seni denemiş :D hatta şimdide yazabilirsin '' beni umutlandırmıyorsun benim senden bi beklentim yok o duygularım kısa süreliydi  böyle bir mesaj atman garip bir durum :D '' tabi kendin toparla cümleleri ağır başlı dur bir müddet zaten senden hoşlanır sen sadece taviz verme olmazsada  bir kızın elinde oyuncak olma ;) Boynu bükük aşk çocuğunu oynama umursamaz  mesafeli ağırbaşlı arkadaş berkecani oyna cool ol yılışık değil

+Ha baktın kızla aranda bir sıcak soğuk ilişkisi var bir mevzu çıktı aranızda  çağır bir yere agresif bir şekilde sen bi şuraya gelsene DE   orda duygusallıkla 2-3 cümle kur neden el ele dolaşan gülümseyişiyle bilmem birbirini şöyle yapan bir ilişkimiz olmasın  yıldızlar gibisin uzaktan çok güzelsin ama o kadar mesafe istemiyorum de ve öp kızı (neresi olduğu yaşına bağlı) 5 dk daha dur kızın yanında fazla muhabbet etmeden o günü kapa !  BU ÖZEL TAKTİKLERİMİDE Bİ SANA SÖYLÜYORUM DAHA ÖNCE BENZER Bİ KIZA ACI Bİ TECRÜBEYLE KAYBETTİĞİM İÇİN

Son Düzenleme: FIRTINA42 ~ 30 Mayıs 2016 10:36
FIRTINA42 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
kenpazhi97
30-05-2016, 10:55   |  #3  
kenpazhi97 avatarı
OP Üye
75 mesaj

kardeşim eyvallah iyi yazmışsında en son 1 hafta geçti konuşalı bu dediğini 1 hafta sonra yassam biraz garip olmazmı bide bu kız ole herkezle konuşan tip değil susar oturur oyle sadece görünce naber nası gidiyo bu kadar bu iki cümleyi kullanır ondan sonra kendi işine bu arada benim yaş 19 oda 18

kenpazhi97
30-05-2016, 11:00   |  #4  
kenpazhi97 avatarı
OP Üye
75 mesaj

he bide son mesaj olarak şunu atmıştım kendine iyi bak dedim ve seninle bi ilişki yaşayamadık diye arkadaşlığını kaybetmek istemem dedim bu saatten sonra bu konuları açmıyacağım dedim

FIRTINA42
31-05-2016, 13:15   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2 mesaj

Kardeşim kusura bakma yeni gördüm . Bence konuşmak için çabalayan bir profil oluştur millet bakınca kıza bu çocuk seninle konuşmak için çabalıyor  desin ama duruşunu koru sağlam giyin saçına başına bak  falan hep dikkat çekici dur başka kızlarlada selam sabah olsun hemde o kız için çabalıyor havası ver . Ama kıza demişsin zaten  ilişki yaşamadık diye arkadaşlığını kaybetmek istemem baktın kız hala uzak duruyor   çağır bi köşeye agresifçe noluyor  neden muhabbetimiz soğudu falan de   benim için değerli bir dostsun seni kaybetmek istemiyorm  aynı ortamda bulunmak bile şöyle böyle(kıza değer verdiğini gösteren cümleler)  gülümserse o anda bu iyi bişey  . Dostum aranız ısınırsa sende hiçbişey olmamış gibi davranırsan 1-2 hafta falan sonrasında bnce tabi bu bence kızın pozitif yaklaşımlarını görürsen bi daha açıl derim :D  hani yazıyoruzda bi bk biliyormuş gibi inş bi faydasını görürsün   son diyeceğim şey yarın birgün şunları bunları deneseydim söyleseydim pişmanlığı olmasın bnm yaş 22

cleverman
31-05-2016, 13:43   |  #6  
cleverman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 30
2,510 mesaj

Kız seni tanıyor mu?

Tanıyor.

Peki ona karşı duygularını biliyor mu?

Biliyor.

Zorlama o zaman, Kenpazhi!

Bir kız gider, başka bir kız gelir!

Bizler centilmeniz, zorba durumuna da düşmek istemeyiz değil mi!

Zorlama ile olan işten hayır gelmez, Kenpazhi!

Kısaca teklif var, ısrar yok...

kenpazhi97
01-06-2016, 10:15   |  #7  
kenpazhi97 avatarı
OP Üye
75 mesaj

aynen haklsın bakalım bazen dışarda karşılaşıyoruz gülümseyip selam verip geciyo bende ole ama sunuda farketmiyo değilim arkasına donup bakıyo sürekli oyuzden takıldım ne yapmak istedini biraz olsun anlamıs değilim garip bir durum

zetabyte
26-06-2016, 11:56   |  #8  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
31 mesaj

saçma salak  ergen muhabbetleri :D