Yakışıklı olmama ragmen kıza açılamıyorum

Ametemiran74
21-11-2015, 21:18   |  #1  
Ametemiran74 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Abi bakın şimdi ben bu sene 9.sınıfa yani liseye geçtim , benimle gelen dokuzuncu sınıflardaki kızların %90 ı kezban . Bende haliyle bakmıyodum üst sınıflarda başıma bela açar diye pek uğraşmak istemedim , okulun ilk haftası çok fazla dikkat çektim çoğu kişi gözümün içine bakıyordu , hocalarla bile hep göz goze geliyordum . Sonra 10. Sınıflardan bir kız gördüm makyajsız güzel olmaz diyenlere taş çıkartan bir güzellikte ona ilk görüşte aşık oldum nasıl oldu anlamadım , ben bunu okul çıkışı filan takip ettim hep 3 kişilik bir arkadaş grubuyla takılıyordu ilk hafta pek göz göze gelmedik , ıkinci hafta her gün karşılaştık ben ona bakarken yakalaniyodum o bana bakarken yakalaniyodu böyle uzaktan guzel bir cekismemiz vardı :) sonra ben araya arkadas koyup açılmayı planladim sonra sevgilisi olduğunu duydum ama yaninda hiç gormedim şayet olsa  niye benle goz goze gelmek istesinki anlam veremedim ve vazgeçtim . Şimdik beden derslerinde onların sınıfıyla bizim sınıf çıkıyor boyle bir yakinligimiz burda oldu ama yine tek kelime etmedim ona , simdik yazılılar var onunda aklını karıştırmayayim diye birşey de demiyom ama içimde hep bir boşluk var ben doldurmak istiyorum napacam bilemiyorum ne olur yardım edin cidden aşık oldum ve yazılılardan 70 almaya başladım onu düşünmekten derslerine çalışamıyom yazılının olduğu gün ne öğrendiysem onu yapıyorum .