yalan ve iftira içerikli yorumu kaldırma

yigilmaz
15-09-2016, 17:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

merhabalar. nereye yazacağımı bilemedim ama çok önemli bir konu bu.
bir haber sitesinin bir haberinin altında ismi belirsiz(rumuz kullanan) birisi ben ve eşimin ismi ile bize iftira atmış ve hakaret etmiş. haber sitesine mesaj attım ama editör benim yoruma olan kızgınlığımı üzerine alınıp hakaret ederek reddetti. google a başvurdum aramalardan o sayfayı çıkarması için. ama olumsuz cevap geldi. şimdi aklıma hemen hiçbirşey gelmiyor. birisi sayfayı hackleyip yorumu silebilirsin dedi ama ben o derecede bilgisayar bilmiyorum. o yorumu kaldırabilmek için ne yapayım. hack tek şansımsa nasıl yapılır. lütfen bana mahkemeye gidin, şikayet edin, site sahibine bir daha yazın diye bilindik veya uzun süreçli yanıtlar vermeyin. bilen varsa yolunu lütfen yardımcı olsun. eşimin psikolojisi bozuldu. 1,5 ve 4 yaşındaki çocuklarımıza yansıtır olduk. hepimiz gerginiz. lütfen yardım.

mehmetcavas
21-09-2016, 19:53   |  #2  
mehmetcavas avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 7
45 mesaj

Kardeşim neyi dert ediyorsun senden ve sana iftira eden başka kim biliyor?hiç kimse!

Kendine bu neyin zulmudür yaw kendine gel!

eğer bu namert resimli videolu bir paylaşım yapmışsa ve bu aile efradına rezil olacak bir şey ise savcılıktan başka çare yok!

tabii birde paranoya kısmı var bu dünya da senin isminden bir ton kişi var umarım şizofren bir vakaa değildir.

Son Düzenleme: mehmetcavas ~ 21 Eylül 2016 19:56