Yandex'ten iPad için hava durumu uygulaması

CHIP Online
17-08-2012, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Yandex, iPad'e özel işlevlere sahip hava durumu uygulamasını indirmeye sundu!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/yan ... gulamasi_35393.html

Yandex.Hava Durumu servisinin iPad uygulaması Türkçe olarak kullanıcıların hizmetine sunuldu. Uygulama, aynı adlı web servisinden farklı olarak, mevsimlere göre çeşitli hava durumlarını hareketli resimlerle temsil ediyor. Bazıları interaktif olan resimler, kullanıcılar tarafından keşfedilmeyi bekleyen küçük sürprizler içeriyor.


Uygulama, hava durumunu biri özet, diğeri ayrıntılı olmak üzere iki şekilde görüntüleme fırsatı sunuyor. Özet bilgi sadece halihazırdaki hava durumunu gösterirken, bir dokunuşla ulaşılan ayrıntılı görünümde, rüzgar hızı ve yönü, nem oranı, basınç değerleri, gündüz, akşam ve gece sıcaklıklarının yanı sıra, gelecek birkaç güne ait sıcaklıklara da ulaşılabiliyor. Bilgileri Türkçe veya İngilizce almak ve servisin menüsüne dünyanın farklı ülkelerinden şehir isimleri eklemek de mümkün.


Uygulama ayrıca, çalar saat özelliğiyle zamanında uyanmasına yardımcı olduğu kullanıcılara hava durumunu bildirmekle kalmayıp, günlerine ekrandaki güzel resimlerle başlama fırsatı da sunuyor.


Ücretsiz Yandex.Hava Durumu iPad uygulamasını [url="itunes.apple.com/us/app/yandex.weather/id474242019?l=ru&ls=1&mt=8"]<span style="text-decoration: underline;">iTunes</span>[/url]'tan ve AppStore'dan indirebilirsiniz.

Tüm Konu: Yandex'ten iPad için hava durumu uygulaması

Kaynak: www.chip.com.tr