Yapacağınız işe ...

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
virutalpirate
10-02-2014, 11:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

bunedir arkadaş 2 aydır cevap yok her ay bu dergiyi alıyorum hiçbir oxo training eğitim videoları açılmıyo çalışmıyo key

bozuk  kocaman şirket olmuşunus bir destek ekibiniz yok biz bu dergilere baskısı için değil dvd si için para veriyoruz parayıda yolda bulmuyoz siz anca satmayı bilin sonrası yok ben bu dergiyi sırf dvd deki oxo training eğitim videosu için alıyorum ama key yok dergide 3 sayfada key mey yok bir önceki sayısındada key çalışmadı bedavaya para kazandınız yine kaç kişi mağdur yapamıuyosanız satmayın iletişim bölümünden gönderiyoruz mesaj geri dönen yok bırakın bu işleri almayın arkadaşlar bu dandik dergiyi çoğu kişi dvdsi için alıyor zaten okumak istesem internette bir sürü dergi okuma uygulaması var ordan okurum şirkette yönetim diye bişey yok herkez orda burda ersin sengul diye yetkili kişiye mail attım adam bana chip dergisdiyle iletişime geç diyo chip dergisine atıyom chip dergisi bana ersun sengulle iletişime geç diyo  hahaha  herkez suçu başkasına atıyo vallah dandik bir şeymiş