Yardım Bilgisayarımı Hackleyecem

keremcan063
29-01-2009, 19:28   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
126 mesaj

Arkadaşlar benim çalıştığım işyerinde bilgisayarlarımız server üzerinden yönetiliyor..... Administrator şifresini her seferinde ankara mesaj atıyorum veriyorlar ertesigün değiştiriyorlar... kusura bakmasınlar ama her seferinde  bilgisayarda problem çıkınca mesaj atmak istemiyorum o sebepten admin şifresini bulmam lazım ...              denediğim yöntemleri söylüyorum
1 güvenli mod (administrator şifrelenmiş)
2 ophcrack (bu program nasıl bulamadı hayret ettim ama işe yaramdı)

SİZİN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM...........

balay80
29-01-2009, 19:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
108 mesaj

Söylediğin şeyin yasal olup olmadığını bilmiyorum ama eğer şifreyi windows çalışırken değiştiriyorlarsa yani özelbir dos sistemleri yok ise "Keylogger" denilen yazılımlardan edinebilirsin. Makineye bunu kurduğunda basılan her tuşu kaydeder. 007 keylogger en güvenilir ve işe yarayan keyloggerdir. Sana bunu tavsiye ediyorum.

keremcan063
29-01-2009, 19:46   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj
balay80
Söylediğin şeyin yasal olup olmadığını bilmiyorum ama eğer şifreyi windows çalışırken değiştiriyorlarsa yani özelbir dos sistemleri yok ise "Keylogger" denilen yazılımlardan edinebilirsin. Makineye bunu kurduğunda basılan her tuşu kaydeder. 007 keylogger en güvenilir ve işe yarayan keyloggerdir. Sana bunu tavsiye ediyorum.
iyide klavyeden ne ilgisi var adamlar uzak masaüstü  bağlantısıyla bağlanıyor dolaysıyla burda klavyelik iş yok

_cypher_
29-01-2009, 19:51   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,389 mesaj
keremcan063
Arkadaşlar benim çalıştığım işyerinde bilgisayarlarımız server üzerinden yönetiliyor..... Administrator şifresini her seferinde ankara mesaj atıyorum veriyorlar ertesigün değiştiriyorlar... kusura bakmasınlar ama her seferinde  bilgisayarda problem çıkınca mesaj atmak istemiyorum o sebepten admin şifresini bulmam lazım ...              denediğim yöntemleri söylüyorum
1 güvenli mod (administrator şifrelenmiş)
2 ophcrack (bu program nasıl bulamadı hayret ettim ama işe yaramdı)

SİZİN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM...........

o programın bulamamasının sebebi sizin ag uzerinden oturum acmanız yanı administor sifresinin ag uzerinde baska bi bilgisayarda kayıtlı olması dolayısyla program o sifrelere erişemez

sorunuzun yanıtına gelince bence hic ugrasmayım Geek şahsen ben cok ugrastım bi yol bulamadımGöz kırpma

balay80
29-01-2009, 19:52   |  #5  
Yıllanmış Üye
108 mesaj

Uzak masaüstü ile yaptıkları zaman ekranda şifrenin simgesel veya yazı şeklinde görünüp görünmediğini bilmiyorum eğer yazı şeklinde görünüyorsa bu program ekran fotoğraflarını belirlediğin aralıkta çekip e mail adresine yollayabilir. Windows Xp için Administrator şifre kırıcı yazılımlar var. Bunlar genellikle diskette boot edilen küçük yazılımlar. Fakat bunlarla admin oturumuna giriş mi yoksa şifreyi kökündenmi söker bilemiyorum.

Banned
29-01-2009, 19:59   |  #6  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

bence boşuna uğraşma hevesini kırmak istemem ama uzak masaüstü bağlantısını hacklemen çok zor.aslında yapmaman daha iyi eğer adamlar farkederlerse bu durumu hiç hoş olmaz senin için.

keremcan063
29-01-2009, 20:00   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj
_cypher_
o programın bulamamasının sebebi sizin ag uzerinden oturum acmanız yanı administor sifresinin ag uzerinde baska bi bilgisayarda kayıtlı olması dolayısyla program o sifrelere erişemez

sorunuzun yanıtına gelince bence hic ugrasmayım Geek şahsen ben cok ugrastım bi yol bulamadımGöz kırpma

İyide dostum ağ kablosunu çıkardığımızı düşünelim o bilgisayarın  admin şifresi mutlaka vardır ağ üzerinde bizim şifrelerimiz vardır admin şifresi kesinlikle o bilgisayarda olmalı.. Hacker tanıdığı olan var mııı :)))

balay80
29-01-2009, 20:05   |  #8  
Yıllanmış Üye
108 mesaj

Hocam size linki veriyorum bu yazılımla Windows XP Home Admin şifresini kırabilirsiniz bunu CD ye yazdırıp kullanmanız gerekiyor http://www.sermerane.com/dosya/adminsifrekirici-nrg.rar

keremcan063
29-01-2009, 20:06   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj

arkadaşlar Uzak masaüstünden Bağlanıyorlarsa Administrator şifreside ağ üzerinde değil ya  Muhtemelen şöyle yapıyorlardır Admin şifresini bildiklerinden uzak masa üstü ile istedikleri bilgisayara bağlanıyorlar geçici bir Admin şifresi veriyorlardır Daha sonra tekrar değiştiriyorlardır ama o bilgisayarda mutlaka Administrator şifresi olmak zorunda...

balay80
29-01-2009, 20:12   |  #10  
Yıllanmış Üye
108 mesaj

e bende linki verdim ya bu program admin şeyini gösteriyormuş işte offfffffff içim daraldı yaf :S

_cypher_
29-01-2009, 20:14   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,389 mesaj
keremcan063
İyide dostum ağ kablosunu çıkardığımızı düşünelim o bilgisayarın  admin şifresi mutlaka vardır ağ üzerinde bizim şifrelerimiz vardır admin şifresi kesinlikle o bilgisayarda olmalı.. Hacker tanıdığı olan var mııı :)))
adamlar sistemi kurarken dusunuo bunu eger ag kablosu baglı değilse admin hesabını acma diolar sisteme bu sayede ag kablosunu ckardıında bilgisayar uzerinde kayıtlı dogru sifreyide girsen oturumu acmıo ag kablosu takılınca da sifre değişiyor zaten

sana diyorum ben cok ugrastım ama bi yontemi yok Geek

adamlardan admin şifresini istediin gun o şifreyle girip değiştirirsen admin sifresini bi ihtimal tekrar değiştiremezler ama loglarda admin şifresiyle en son senin giriş yaptığın gozukecektir yani başını belaya sokabilirsinGülümseme

hangi sirket ??KahkahaSoru

keremcan063
29-01-2009, 20:17   |  #12  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj
balay80
Hocam size linki veriyorum bu yazılımla Windows XP Home Admin şifresini kırabilirsiniz bunu CD ye yazdırıp kullanmanız gerekiyor http://www.sermerane.com/dosya/adminsifrekirici-nrg.rar
Yarın deneyecem ve sonucunu sizile paylaşacam

keremcan063
29-01-2009, 20:24   |  #13  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj
_cypher_
hangi sirket ??KahkahaSoru
Reklam Yok KahkahaKahkahaKahkahaGülüş

"adamlar sistemi kurarken dusunuo bunu eger ag kablosu baglı değilse admin hesabını acma diolar sisteme bu sayede ag kablosunu ckardıında bilgisayar uzerinde kayıtlı dogru sifreyide girsen oturumu acmıo ag kablosu takılınca da sifre değişiyor zaten"

eğer dediğin gibiyse bizim iş biraz zor

Son Düzenleme: keremcan063 ~ 29 Ocak 2009 20:45
Banned
29-01-2009, 22:34   |  #14  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 1
179 mesaj

Hangi programlarla bilgisayarına bağlanıyor biliomusn?

_cypher_
29-01-2009, 22:58   |  #15  
Yıllanmış Üye
1,389 mesaj
keremcan063
Reklam Yok KahkahaKahkahaKahkahaGülüş

"adamlar sistemi kurarken dusunuo bunu eger ag kablosu baglı değilse admin hesabını acma diolar sisteme bu sayede ag kablosunu ckardıında bilgisayar uzerinde kayıtlı dogru sifreyide girsen oturumu acmıo ag kablosu takılınca da sifre değişiyor zaten"

eğer dediğin gibiyse bizim iş biraz

aynen dediğim gibi hiç takma kafana aynen devam...Kahkaha

ibrahim19
29-01-2009, 23:10   |  #16  
Yıllanmış Üye
635 mesaj

diyorsunya şifreyi veriyorlar sonra değiştiriyorlar sende değiştir ozaman onlarda erişemez

_cypher_
29-01-2009, 23:32   |  #17  
Yıllanmış Üye
1,389 mesaj
ibrahim19
diyorsunya şifreyi veriyorlar sonra değiştiriyorlar sende değiştir ozaman onlarda eriş
5-6 msj once dedim ben onu da o zmn arkadasın bası derde girebilir sonucta en son o kullanms olcak admin şifresini

keremcan063
30-01-2009, 09:54   |  #18  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj
boraalper4
Hangi programlarla bilgisayarına bağlanıyor biliomusn?
hangi programla bağlanıyor bilmiyorum ama sanırım
serverlerin kendine ait uzak masa üstü programı var

keremcan063
30-01-2009, 09:58   |  #19  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj
_cypher_
5-6 msj once dedim ben onu da o zmn arkadasın bası derde girebilir sonucta en son o kullanms olcak admin ş
Hem beleya girer hemde oyarlar adamı KahkahaKahkahaKahkaha
Benim yapmaya çalıştığım sezdirmeden şifreyi bulmak anladığım kadarıyla da omuyor

konak2
01-02-2009, 13:10   |  #20  
Taze Üye
2 mesaj

arkadaşlar bu siteye yeniyim ama pc nin admin şifresini NU2 diye bir proğramla kırıyorum şahsi pc gibi kullanabiliyorum uzaktan bağlanmalarını engelemek için se bilgisayarım \özelikler\uzak\devre dışı bırakıyorum

mancukya
01-02-2009, 14:44   |  #21  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Belkide önemli bir yerde calisiyorsun  sordugun ve yapmak istedigin sey resmen suc hem ahlaki olarak hem kanuni olarak
Kusura bakma ama senin gibi bir iscinin orada olupta 1000 lerce issiz olmasi hic normal degil amacin calismak bile degil bu acikca gözüküyor.