Yardım: Crysis Warhead Oyun İçi Menü Sorunu

only_raziel
04-06-2009, 09:54   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
58 mesaj

arkadaşlar dün Crysis Warhead'ı yükledikten sonra crack ini da kurup oyuna girdim ve iki önemli sorunla karşılaştım. oyun içi menüdeyken mouse'un imlecini sol taraftaki menüye kaydıramıyorum ve imleci üzerine getirebildiğim seçeneklerde de tıklama özelliği işlemiyor. normalde klavye üzerinden new game den giriş yaptığım zaman oyun çalışıyor. hiçbir sorun yok ateş ediyor mouse sağlam. ama oyun içi menüde ne hikmetse hem mouse giriş tuşu (left button) çalışmıyor hem de imleci menü seçeneklerinin bulunduğu sol ekrana kaydıramıyorum. dolayısıyla grafik ve diğer ayarları değiştiremiyorum. klavye ile de olmuyor klavye ile sadece oyuna girebiliyorsunuz. çok uğraştım her yolu denedim ama çözemedim. yardımlarınızı bekliyorum..

abdulkadirilhan
04-06-2009, 18:01   |  #2  
Yıllanmış Üye
224 mesaj

oyunu sil.
ekran kartının son sürücülerini yükleyip oyunu tekrar kur .
sorun devam ediyorsa büyük ihtimalle crack'te problem vardır...

magoo
10-05-2010, 21:08   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

daha önce bana da olmuştu aymısı. bi şekilde o düğmeleri tutturup ekran çözünürlüğünü değüiştirdim oyun ayarlarından. o zaman düzelmişti. benim de ayrı bir sorunum var menüyle ilgili. oyunu silip tekrar yükledikten sonra logoları falan oyun demo cartı curt geçiyor. all rights reserved gibi bi yazı geliyor. ordan sonra siyah ekranda kalıyor. ekran kartı atı radeon bilmemne. bilgisayarı yeni aldım. her oyunu son ayarda çalıştırıyor. sürücüler yüklü. anlayamadım. 40 tane crack denedim gene olmadı. napsam acep.