Yardım edin problem yaşıyorum

Yardım edin lütfen
27-11-2021, 16:32   |  #1  
Yardım edin lütfen avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhabalar HDD dan d bölümünü sildim boş kalan 312 GB ı ekran kartına geçici bellek olarak verdim 

Bilgisayarı resetlememi istedi fakat bu seferde 

Söyle bir ekran ile karşılaştım 

An operating system wasn’t found (Bir işletim sistemi bulunamadı). Try disconnecting any drives that don’t contain an operating system (Bir işletim sistemi içermeyen tüm sürücüleri çıkarmayı deneyin).

Press Ctrl+Alt+Del to restart (Yeniden başlatmak için Ctrl+Alt+Del tuşlarına basın)

Başka bir cihazım olmadığı için telefonuma win 10 ISO dosyası indirdim otg flash ile etchdroid programı ile boot olarak yükledim 

Daha sonrasında F12 ile bios ekranına girdim boot 1. Olarak USB yi seçiyorum F10 ile kaydedip cıkıyorum açılma sırasında f8 tuşu ile boot seçme ekranına geliyorum usb- HDD birde realtek diye birşey çıkıyor usbyi seçiyorum 

Bilgisayar tekrar açılma kısmına geliyor USB üzerinden başlarsam dahi bu ekran ile karşılaşıyorum

An operating system wasn’t found (Bir işletim sistemi bulunamadı). Try disconnecting any drives that don’t contain an operating system (Bir işletim sistemi içermeyen tüm sürücüleri çıkarmayı deneyin).

Press Ctrl+Alt+Del to restart (Yeniden başlatmak için Ctrl+Alt+Del tuşlarına basın)

Kurtarma ekranına gelemiyorum gelebilsem CMD ile ayarlıyacağım fakat başlatıyorum lütfen yardımcı olun yol gösterin