yardım edin

trinity
30-11-2008, 14:33   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj

arkjadaşlar yeni bir pc topklayınca benden xp , office gibi araçlar için lisans istiyorlar bunu nasıl halledecem bir de  bu geforce 9500 filan bunlar ne anlama geliyor nasıl ana kart ile bunların uyumlu olduğunu alnlayacağım bana bir yardım ederseniz sevinirim. bilgiler paytaştıkça çoğalır

Banned
30-11-2008, 15:26   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

a.) Lisans için 2 seçeneğiniz var.
1. Yazılımları satın almak..
2. Netten crak serial bulup yüklemek veya netten editlenmiş sürümlerini bulmak. (tümünnden bolca var)

b.)geforce 9500 Bunlar ürünlerin modelleri. Toros, broadway, clio, megane gibi. Uyumluluk konusunda ise ekran kartları başlı başına bir görüntü işleme sistemleridir. Sisteme uyum için slotların uygun olması bir nevi  yeterlidir.Ankartınızın özelliklerine bakın slot türü olarak AGP veya PCI-E ibereleri varıdır. Hangi türü destekliyorsa marka model tümünü destekler ve o slot türündeki tüm kartları  alıp kullanabilirsiniz.

trinity
30-11-2008, 15:54   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

teşekkürle size bişey danışcam ben buraya bugün üye oldum da bu sabit yazılartı nasıl yazıyorsunuz bazıları hareketli ifadeler koymuşlar bunlar nasıl yapılıyo yardımcı olu r musunuz

I Love GS
30-11-2008, 16:35   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
448 mesaj
trinity
teşekkürle size bişey danışcam ben buraya bugün üye oldum da bu sabit yazılartı nasıl yazıyorsunuz bazıları hareketli ifadeler koymuşlar bunlar nasıl yapılıyo yardımcı olu r
şöyle diorsan : AğlıyorAlkışAşkBeğendimBeğenmedimCoolEmin değilDil çıkarıyorDeliKamçıMasumÖlüUtanma

konudaki her hangi bir mesajın köşesindeki yanıtla butonuna bas  açılan yerde sol tarafta var ztn :)

Son Düzenleme: I Love GS ~ 30 Kasım 2008 16:42
trinity
30-11-2008, 17:57   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

çok teşekkür ederim arkadaşım ilgilendiğin için ama demek istediğim onlar değil mesela benim üstümdeki abinin yazı yazdığı ekranda altında bi şiir duruyor bunun gibi sabit şeyleri nasıl yapabilirm bunada bi cevap yazarsan sevinirm.

Banned
30-11-2008, 18:02   |  #6  
Banlandı
5,024 mesaj

hemen sağ üst köşedeki forum ve üyeler yazan yere tıkla kişisel profilim yazan yere tıklayıp şifreni ve kullanıcı adını gir çıkan yerden imza yazan bir yer görürsün oradan yapabilirsin.