Yardım- MS Office De Sürekli Refresh Problemi

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
tunctan
12-03-2006, 22:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar MS Office programlarım özellikle excel ve word 2 saniyede bir sürekli olarak refresh yapıyor. Oto save vs hepsini kaldırdım. Ayrıca excelde print prewiev da yukardaki butonları inaktif hale getiriyor. Makinayı 2 kere formatlayıp tekarar kurdum. XP işletim sistemi kullanıyorum. Office'i 2 defa baştan kurudum (birinde XP birinde office 2003 hepsi de lisanslı) ancak hiçbir değişiklik olmadı. Şirketimin IT ekibi de bir çözüm bulamadı. Hala 2 sn de bir word ve excell refresh yapıyor ve bahsettiğim butonları inaktif yapıyor. Office de ne yazabiliyorum ne çizebiliyorum. İnternetten de araştırdım ancak çözüme ulaşamadım. Üstatların yardımına ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler

Tunc Tan

mabel2000
14-03-2006, 15:24   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Eğer Office lisanslıysa Microsoft'u arayıp destek alabilirsiniz. Daha garanti bir çözüm olur. Sorunu çözdükten sonra buraya da yazarsanız, diğer kullanıcıların da faydalanması açısından iyi olacaktır. Microsoft Destek Tel: 0 (212) 33 66 999