[YARDIM]Ojinal CD Alma

blackdown
14-06-2012, 20:35   |  #1  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
406 mesaj

evet beyler ben orjinal cd alcam ama şöyle bir sorum var ben şimdi  orjinal cd aldım diyelim multiplayer oynamak için keyi ayrıyettten mi alcam yoksa orjinal cd ile verilecek mi ? ACİL

Kara Şövalye
14-06-2012, 22:25   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj

Aldığınız orjinal oyunun keyi ile girebiliyorsunuz zaten genelde. Misal Battlefield 3 ya da NfS The Run aldınız, Origin'e kaydedildiği için rahatlıkla multiplayer olarak oynayabilirsiniz.

Ya da Assasin's Creed Revelations aldınız diyelim yine aynı mantık yüklerken serial ister zaten o yüzden multi için ayrı bir şey gerekmez.

Kara Şövalye bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
blackdown
15-06-2012, 00:15   |  #3  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
406 mesaj
Alıntı: Kara Şövalye  
Aldığınız orjinal oyunun keyi ile girebiliyorsunuz zaten genelde. Misal Battlefield 3 ya da NfS The Run aldınız, Origin'e kaydedildiği için rahatlıkla multiplayer olarak oynayabilirsiniz.

Ya da Assasin's Creed Revelations aldınız diyelim yine aynı mantık yüklerken serial ister zaten o yüzden multi için ayrı bir şey gerekmez.

ben battlefield bad company 2 almayı düşünüyordum battlefield bad company 2 de  gördüğüm kadarıyla oyundayken istiyor bir yerden duymuştum ama emin değilim

Banned
15-06-2012, 00:18   |  #4  
Banlandı
2,369 mesaj

Oyundayken kayıt olursun Mp ye sonra zaten ister geçerli bir kod girer çatır çatır oynarsın.

Kara Şövalye
15-06-2012, 01:49   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj
Alıntı: blackdown  
 ben battlefield bad company 2 almayı düşünüyordum battlefield bad company 2 de  gördüğüm kadarıyla oyundayken istiyor bir yerden duymuştum ama emin değ

Yüklerken soruyordu. Dijital versiyon mu, diskli versiyon mu diye. Ben diskli seçmiştim, disk istiyor açmak için. Zaten daha çok Single ve Battlelog(Battlefield 3) kapalıyken oynamak için aldığımdan çok sorun olmadı disk istemesi. :)

Kara Şövalye bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
blackdown
15-06-2012, 12:42   |  #6  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
406 mesaj
Alıntı: Kara Şövalye Ve Artist Genç'e  

Yüklerken soruyordu. Dijital versiyon mu, diskli versiyon mu diye. Ben diskli seçmiştim, disk istiyor açmak için. Zaten daha çok Single ve Battlelog(Battlefield 3) kapalıyken oynamak için aldığımdan çok sorun olmadı disk istemesi. :)

hepinize teşekkürler

CarlJohnson
15-06-2012, 13:04   |  #7  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,081 mesaj

gittigidiyordaki satıcılardan orjinal keyleri cok ucuza bulabilirsiniz..tamamen gercektir korsan vs degil..30 32 tl gibi bir fiyata BF3 olsun Bad company 2 olsun bu tür oyunların keyleri mevcut..originden keyi aktif etmeniz ve download etmeniz yeterli olur..dijitalin avantajı da kutu cd vs ihtiyacı olmaması.