yardımcı olursanız sevinirim byzihh

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
06-12-2005, 11:49   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
1,148 mesaj

arkadaşlar diyelim ben bir web sitesi yaptım bu web sitesiniğ megaupload gibi sitelere yollasam site çalışırmı veya makinama windows server 2003 kursam başka bir işleme gerek kalmadan kendi pc mi sunucu olarak kullanabilirmiyim sadece web sitesi için saygılar...

Recep Baltaş
12-12-2005, 15:45   |  #2  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Megaupload a gönderdiğin site asla açılmaz zira Orası bir hosting server değil upload serverıdır.Kendi PC ni sunucu olarak kullanbilirsin ama önce bir alan adı satın almalısın.

Banned
12-12-2005, 18:17   |  #3  
OP Banlandı
1,148 mesaj

SAĞ OLASIN RECEP KARDAŞ BEN ÇOK FAZLA SORU SORUYORUM BUNUN FARKINDAYIM FAKAT ÖĞRENMEK İÇİN Başka BİR YOL YOK KUR AN I KERİMDE BİLMİYORSANIZ BİLİNLEE SORUN BUYRULUYOR YANİ SÖZ DİNLİYORUZ SAYGILAR...

darkstar
13-12-2005, 22:48   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,029 mesaj

valla recebin soyledigide dogru olabilir ben tam olarak bilmiyorum ama benim bildigim kadariyla isim satin almana gerek olmamasi gerekiyo cunku zaten kendi pcni sunucu olarak kullaniyosun sadece domaini bilgisyarin ipsine yonlendirmen gerekiyo diye biliyorum ama hic yapmadigim icin eminde degilim....

Banned
14-12-2005, 00:51   |  #5  
OP Banlandı
1,148 mesaj

arkadaşlar çncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim bakın ben web tasarımı konusunda kendimi yetiştirmek istiyorum bunun için front page ve office publisher gibi programları kullNMyı denedim ama alt yapı olmadığı için yürümüyor tamam kabul bunlar bir anda olacak işler değil ama yapılabilir yardımcı olursanız sevinirim daha basit bir arayüzlü bir program lazım tavsiiyelerinizi bekliyorum..

Eyüp Korkusuz
14-12-2005, 18:12   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

Basit arayüzlü programlarla ortaya güzel bir çalışma koyman zor gibi çünkü basit olan herzaman kısıtlı olur. Sana tavsiyem internet sitesi tasarlamak istiyorsan işin kökünden başlaman html kodlarını öğrenmen hafif te CSS ve birazda ASP öğrenirsen gerisi kolay. İlk başta başkalarının hazırladığı hazır templateleri kullanırsın Dreamweaverda zorlanmadan siteler üzerinde değişiklik yapar kendini yetiştirdikten sonra kendi sitelerini hazırlayabilirsin.

Gelelim ilk sorununa bilgisayarını tabi bir web server gibi kullanabilirsin ama bunu yaparken çok sorunla karşılaşacağın için bunu sana tavsiye etmem bunun yerine çok makul fiyatlarla hosting firmalarına verebilirsin siteni orada da tehlikesiz ve zararsız bi şekilde siteni ziyarete açarsın...

Banned
15-12-2005, 13:12   |  #7  
OP Banlandı
1,148 mesaj

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim yine belirteyim bilmediğim çok şey olduğu için çok soru soruyorum bunun için beni mazur görünüz hepinize saygılar..

Recep Baltaş
16-12-2005, 14:34   |  #8  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Soru sorunuz ama sorarken açacağınız konun başlığı ile sorunun içeriği benzesin.Yardım edin,help,imdat,bi bakarmısnız....vb başlıklar açmayınız!!!