Yardımınıza ihtiyacım var kardesler :)

gjegje
15-02-2013, 17:34   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

Benim tel. ace 2 ve bizim tele android 4.1 için test sürümü geldi samsung verdi. custom degil yani.
neyse 2 gün önce yükledim baya kasma oldu telefonda falan. bu sabahta geri dönmek istedim 2.3.6 ya. stock romu attıgımda (2.3.6 yı) telefon samsung galaxy ace 2 i8160 yazısında kalıyordu
evrenin içinde gelen samsung yazısı var ya 2. etapta o gelmiyordu. ondan önceki model yazma yeri geliyordu orda tıkanıyordu. sarj bitene kadar bekledim ve nafile. açılmadı. cwm yükleyip wipe data cache falan yapim dedim. odine bağladım tel.i
yükledim download modunda. yeniden basladı telefon. yine aynı yerde takılı kaldı adım ilerleme yok. sadece 3 dosyalı romları odinden yüklüyorum (4.1.2 test rom mesela). root cwm falan hiçbirini yapamıyorum. birde şçyle bi yöntem geldi aklıma.
eğer telefon 4.1.2 de acılıyorsa kendi recovery menüsüde açılır ve .zip li romları yükleip, yükledkten sonra 2.3.6 ya dönerim dedim. bu arada galaxy ace 2 yazan yerde takıldıgı zaman kendi recovery menüsünede girmiyor. neyse .ziplileri yüklerim dedim.
bu seferde E:signature verification failed hatası verdi. Ne yapmalıyım ? ( derdimi anlatabilmişimdir insallah :)