Yardımınıza ihtiyacım var. (kız mevzusu)

alonet
05-08-2021, 00:45   |  #1  
alonet avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Merhabalar öncelikle.

Şimdi ben lise 3.sınıfım. bir kız var ve bu benim adımı dahi bilmiyo.

ortaokuldayken aynı okuldaydık. fakat tanışmıyoduk, arada bir karşılaşırdık o kadar.

lisede de aynı okula denk geldik. Kıza karşı da boş olmadığımı( veya sonradan dikkatimi çekti bilemiyorum) son 5-6 aydır farkettim. bayağı bir araştırmaya başladım çünkü yakın olmam gerekiyordu.

ve bu arada hiç kız arkadaşım olmadı, çok utangaç biriyimdir. Allah tan şu aralar düzeldim.

Neyse devam edeyim. Önce instagram dan istek attım. fakat kabul etmedi, bende çok zorlamak istemedim açıkçası. Tabi durur muyum bir kaç gün sonra bayağı bi kapsamlı araştırdım bunu.

evini öğrendim, ana adı - baba adı ne ararsan var :/

her dışarı çıktığımda bilerek yolumu uzatır ordan geçerdim, belki karşılaşırız diye. ama gelemedik:)

şimdi kendisi memleketinde. Okulda kapalı zaten.

bir cesaret toplayıp konu açayım dedim (sevgili olalım gibi mesajlar değildi .d ) instagramdan, ama mesaj iletilmedi çünkü mesaj isteği atmayı kapatmış.

ortak arkadaş bulup görüşmemiz imkansız. telefon numarası var ama ordan yazmak istemiyorum. 

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Bir öneriniz var mıdır abilerim, ablalarım, yaşıtlarım..

Emre Varol
06-08-2021, 17:48   |  #2  
Emre Varol avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

doğal yollarla bir araya gelmeye çalışın, tanımadığın bir kıza direkt açılırsan, kabul etmez.

Mustafa Öksüz
18-02-2022, 16:57   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
6 mesaj
Alıntı: Emre Varol  
doğal yollarla bir araya gelmeye çalışın, tanımadığın bir kıza direkt açılırsan, kabul etmez.

Evladım git babasına açıl

seto__
28-02-2022, 20:53   |  #4  
seto__ avatarı
Yönetici
Teşekkür Sayısı: 41
869 mesaj

Takip isteğini kabul etmediyse yüz yüze geldiğinizde de karşılık verip vermeme durumu biraz şüpheli gibi. Aynı okuldaysanız ortak bir arkadaş bulmaya çalışmanı öneririm.