Yardımmmm Telefonlar arasında kaldım

Örtmenim
10-10-2015, 13:21   |  #1  
Örtmenim avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba arkadaşlar. Ben Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinin Fındık Beldesinde Okulöncesi öğretmenliği yapıyorum. Burada telefon almak zor . Telefonum da bayağı eskidi. Telefon almak istiyorum . Telefon almak içinde Mardin - Midyat'a gitmem gerekecek. Fazla uğraşmamak için (telefonda sıkıntı olmaması , sürekli mardine gitmemek için) size soruyorum. Telefonlar hakkında da fazla bir bilgim yok. Sürekli fotoğraf çekiyorum ama kamerasının o kadar iyi olmasına da gerek yok. Oyun oynamıyorum. Bana sosyal medyaya girebileceğim bana doğu şartlarında Şırnak'ın bir ilçesinin bir de köyünde sıkıntı yaşatmayacak güzel bir telefona ihtiyacım var.  Ayrıca internet ve hatlar da burada zor çekiyor. Çekim kapasitesi de iyi olsa süper olur. Ben bu işlerden pek anlamıyorum. Yardımcı olursanız seviniirim. 

Genel olarak hoşuma giden telefonlar ;

LG G4 AKILLI TELEFON

LG 855 G3 16 GB AKILLI TELEFON

LG 855 G3 32 GB AKILLI TELEFON

SONY XPERIA Z3 AKILLI TELEFON

SONY XPERIA Z2 AKILLI TELEFON

SAMSUNG GALAXY A7 GOLD AKILLI TELEFON

SAMSUNG N9000Q GALAXY NOTE 3 BEYAZ AKILLI TELEFON

YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. İYİ GÜNLER.

KİAKaan_07
10-10-2015, 13:39   |  #2  
KİAKaan_07 avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
32 mesaj

Bence size tavsiyem Sony Xperia Z3 almanız olacak.1,5 metreye kadar su geçirmezdir,toz geçirmez,yüksek kalite,oyun da oynanabiliyor,sosyal medyaya da girer.Bence bu telefonu alabilirsiniz. :)

Son Düzenleme: KİAKaan_07 ~ 10 Ekim 2015 13:40
Cool Boy King
10-10-2015, 20:00   |  #3  
Cool Boy King avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
21 mesaj

bencede xperia z3 çünkü 2gb ram 64 bit ve 16 gb kasmadan rahat rahat oyunlar vb. şeyler yapabilirsin