Yatırım Yap, Oyna, Kazan!, Günde 1 Euro ve Fazlası

marketglory
22-09-2013, 20:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Yatırım yaparak kazanabileceğiniz bir sistem anlatacağım sizlere. Bu sistemden günde 1 Euro dan fazla kazanabilme imkanınız var. Şu an internette en güvenilir yatırım sistemi olduğunu düşünüyorum.Marketglory web tabanlı bir stratejini oyunu. Sadece bir oyun degil aynı zamanda bir ekonomik, askeri, siyasal ve stratejik bir sistem. Dünya haritası üzerinde gerçek yaşamda olduğu gibi bir sistem var. Secondlife gibi düşünülebilir fakat burada kazanc soz konusu. Oyunda çalışma, şirket kurma, savaşma, ülke seçimlerine katılma, ticaret yapma, seyahat yapma gibi bir çok aktivite mevcut. Sistem komplex bir yapıda olduğundan anlatımını burada yapamayacağım fakat ayrıntılı bilgi isteyenlere üye oldukların mesaj yoluyla gerekli bilgileri atıyorum. Oyun sayfasının solunda inbox kutusundan benimle iletişime geçebilirler. Kaynaklar türkçedir ve tamamen bana aittir bunların paylasımı oyun uzerinden yapılabildiği için buradan link veremiyorum. Oyunda bana ulaşabilirsiniz kullanıcı adım furckan dır. Her türlü sorularınızı yanıtlandırabilirim. Yine üye oldugunuzda inbox kutunuza benimle direk iletisime gecebileceginiz skype adresim vb. bilgiler yatırım konusunda ayrıntılı bilgiler verilecektir. Oyundan bi görünüm vermek gerekirse(Güncel-22.11.2013);

Oyunda Günde 1 Euro ve fazlasını kazanabilmeniz için yatırım yapmalısınız. Yatırım yapmadan oynamayı tercih edenler oyunu zevk için oynayabilir. Yatırım yapmadan da kazanmak mümkün fakat gerçekçi olmak gerekirse çok uzun vadede ve zor bir yöntem. Referans vb. yollarla iyi kazanclar olabiliyor fakat bu da zor bir yontem. Ne kadar kazanabileceğiniz hakkında kısa bir bilgi verecek olursam. 1000 euro yatıran bir kişi, bir iki şirket açıp kendine yaptığı worklerle, work bonuslar dahil ayda ortalama 200 euro civarı bir para kazanabilir. Ayrıca work bonuslar fightlar arena war kur kazancı referanslar ticaret bakanlık vb. faaliyetlerle bu rakam artırılabilir. Bu rakamlarla sizi yanıltmak istemiyorum, bunlar kabataslak yapılan genel hesaplarla ortaya çıkan tahmini değerlerdir ve oyunda bir çok strateji türü vardır. Stratejinize göre başkalarından çok veya az kazanabilirsiniz. İsterseniz 30 euro ile başlayın bu parayı en kötü 2 ay içerisinde amorti edin. Seçim sizin. Gelin beraber kazanalım, size en iyi yardımı sağlamaya çalışacağım. Çok uzatmadan ödeme kanıtına geçeyim. Bu kanıt bana aittir. Güncel kanıt olması için çektiğim ufak bir miktar:
. Odeme Kanıtı:[/COLOR]

Çektiğime dair oyun görseli:[/COLOR] 

En az 20 Euro çekebiliyoruz. Oynadıkça uzun vadede kazancınız da artacaktır. Ödemeler Paypal ile yapılmakta.

Henuz yatirim yapmamis ve yatirim yapmayi dusunen arkadaslarin kendilerini garanti altina almalari icin referans ve üyelik linki:

http://www.marketglory.com/strategygame/furckan

Referanssız olanlar admin in referansı olmaktadır. Boş yere admine kazanç sağlamanızı önermem.

Son Düzenleme: marketglory ~ 28 Kasım 2013 10:30
marketglory
09-11-2013, 13:58   |  #2  
OP Taze Üye
6 mesaj

Konu günceldir!

marketglory
28-11-2013, 10:30   |  #3  
OP Taze Üye
6 mesaj

Ödeme kanıtıyla birlikte konu tamamen güncellenmiştir.

adem4551
26-01-2014, 16:31   |  #4  
Taze Üye
11 mesaj

Merhaba arkadaşlar... İnternet üzerinden oynanan ekonomi ve stratejiye dayalı bir tür web tabanlı oyunda sizde yerinizi almak istemez misiniz?
Hemde günde sadece 1 saatinizi ayırarak ayda 20 euro çekebiliyorsunuz... Ayrıca benim referansımla üye olanlara süt ve arena için bedava silah vereceğim...

Aşağıdaki linki tarayıcınıza yapıştırıp üye olursanız vaatlerimin hepsini kazanırsınız...

science2015
25-10-2015, 23:49   |  #5  
Taze Üye
10 mesaj

Merhaba arkadaşlar_ Marketglory adlı oyundaki hesabımı askere gideceğim için satıyorum. Yaklaşık 350 productıvıty ve 17 aktif referalim var ve şirketlerim mevcut...Günlük sadece 1 dakikanızı ayırarak ayda 10 euro kazanacaksınız bu hesaptan...İletişim için sciencengineer@mynet.com