yaz stajım için yer arıyorum yardım edermisiniz?

eyyub
09-03-2009, 00:16   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
59 mesaj

teknik lise 2. sınıf web tasarım bölümünde okumaktayım bu yaz stajım için yer arıyorum, gittiğim yerde birşeyler mutlaka öğrenmem gerek boş yere gitmenin bi manası yok çünkü web tasarım- grafik- ve programlama üzerine olması çok iyi olur chip dergisi vs gibi dergiler stajyer alıyormu tanınmış bir yerde staj yapmak çok daha iyi olacağını düşünüyorum ayrıca
eyyub tezcan
e-mail: webmaster_eyyub@windowslive.com

osmanefe
09-03-2009, 18:32   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj

o aradığın çok zor alanında çok başarılı olmak gerekiyo okuldada okul 2. 3. filan olman lazım yoksa dediğin zor bırak bu bile çok zor ancak sen okula sorucaksın ben bunu yapak istiyorum ve gidip kendine böyle bir yerde kişi isteği yaptırıp biz bu öğrenciyi istiyoruz diye yazı yazdırıp okula vermen lazım

Di@M0ND
28-03-2009, 22:44   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj
eyyub
bölüm derslerinden en yüksek not bana ait sınıfta en çok kredi benim ve 5 geldi sınıfta bölümü 5 gelen yok ayrıca en azından tanınmış bir yerde staj yapsam ilerde bir yere girmemde daha etkili olur diye düşünüyorum ben burda staj yaptım demek kolaylık sağlamazmı?
hadi len eyüb çok çakalsın,

Biz bilmiyoruz sanki ekremin sınıf 1. olduğunu Ağzı kulaklarına varıyor

trinity
28-03-2009, 23:31   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj

okulda hocalarından koordinatör hocamdan yardım alabilirisn onun görevi sana yer bulmak ve seninle ilgilenmek zaten