YAZDIRMA SORUNU

HPQ-User
31-12-2008, 11:34   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

VHKİ sormuş:
YAZI ÇIKTISI ALMAK İÇİN HIZLI ERİŞİM ARAÇ ÇUBUĞUNDAN YAZDIRMAYA ÇALIŞTIĞIMDA EN SON ENTER TUŞUNA BASINCA ÇIKAN YAZININ BAZI SATIRLARINDAKİ BAZI CÜMLELERİN HARFLERİ BİRBİRLERİNİN ADETA İÇİNE GİRİYOR, Ctrl+P tuşları ile yazdırdığımda aynı yazıda hiç bir  sorun olmuyor  (Veri Tabanı Bozuk olduğu hakkında ikaz okuyorum) ne yapmalıyım

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
3 BİLGİSAYAR BİR YAZICIYA BAĞLI VE BÜRO AĞI KULLANILIYOR.HP LASERJET1320 YAZICI - NATİLİUS KASA - SAMSUNG MONİTÖR 2007 SÜRÜM KULLANILIYOR

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727)

ozanaab
31-12-2008, 15:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,434 mesaj

kullandığın programı silip (komple her şeyini kaldırıp ayarlarını da yok edip) yeniden yüklemelisin. ki bunu yapmak çok zor.
bence verilerini yedekle ve bilgisayarına format at. sonra kullandığın programı yükle. sorun düzelecektir. bi yerde bi ayarıyla oynamışındır muhtemelen programın öyle olmuştur. ya da programa treojen virüs vb. tarzı şeyler girmiştir.

trinity
31-12-2008, 16:13   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj

bi reimle anlatabilirsen daha iyi olur ama fontlarla ilgili bir sorun mu var diye düşündüm ama bu kadar da basit olmaması lazım yzıcı ayarlarınızı tekrardan kontrol edin