Yazılım Kursu almayı düşünüyorum Yardım Lütfen

Yıldırım Kadir
20-07-2018, 15:01   |  #1  
Yıldırım Kadir avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Beyler selam BAUda yazılım mühendisliği okuyorum. İlk senem bitti fakat okulda zorlandığımı ve tam hakim olamadığımı hissettim şimdi yaz dönemindeyken programlama kursu almak istiyorum. Kadıköyde Smartpro diye bi kursla görüştüm 4500 tl eğitim ücreti söylediler kararsızım var mı burayı bilen? Pakette C# le beraber SQL bağlantısını da iyi bi şekilde öğretebileceklerini söylediler benim tam da istediğim bu şu anki evrede var mı daha önce buradan eğitim alan yardım lütfenn

teşekkür ederim

aksoybora84
20-07-2018, 15:48   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

Smartproyu görünce heyecanlandım  Kahkaha  Ben 2016 yılında smartpro'dan Microsoft Yazılım Uzmanlığı eğitimi aldım, benim dönemimde 240 saatti hala aynı mı bilmiyorum ama programlamaya girişle başlayıp .netframeworkten c# ye ardından SQLe kadar devam ediyor, html css3 java asp.net eğitimi de alıyosun aynı zamanda. 2016 eylülde başladım 6 ay civarı sürmüştü. ilk etapta free lance web site yapmaya başladım bi süre sql üzerinden. sonra c# ye yöneldim şimdi mecidiyeköyde dijital reklam ajansında çalışıyorum ben kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsın

Yıldırım Kadir
20-07-2018, 17:13   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

Çok teşkkür ederim bora valla çok yardımcı oldun