yazılım sahdeciliği kurbanı olabilirsini

HPQ-User
20-05-2008, 11:21   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

elektromanyaq sormuş:
evet bilgisayarda bu sorun ortaya çıktı ve bende legal yükleme yaptım Doğrumu yaptığımı bilmiiyorum ama xp orjinal oldu..bu legalin zararı ve yarar larını istiyorumsizden .. bi zahmet bide pc vista teması yüklemek istiyorum vista pc yararı ve zararının söyleye blirseniz memnun olurum.

TEşşkkürler

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
toplama pc Kasa wise intel pentinyum 4 .

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

Omer KARADENIZ
20-05-2008, 12:35   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
113 mesaj

Merhaba

Öncelikle aldığınız uyarı kullandığınız Windows sürümünün lisansının olmadığını söyleyebilirim. En yakın zamanda lısanslı bir windows sürümü kullanmanızı tavsiye ederim. Windows XP ye windows vista teması kullanmanız bilgisayarınızı yavaşlatmak'tan başka bir işe yaramayacaktır. Görüntüsü güzel bir bilgisayar istiyorsanız bilgisayrın hızından feragat etmeniz gerekecektir.

Bu noktada karar sizin bilgisayarınız ya hızlı olacak yada vista temalı olacak fakat eskis kadar hızlı olmayacaktır.
Unutmadan bahsettiğiniz temaları kaldırmak istediğinizde sistemde garip problemler olabilir.

Reborn91
20-05-2008, 12:38   |  #3  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,307 mesaj

legal değil senin windows bu kadar basit. YAw bırak xp arayüzünü temasını geç vistaya görüntü istiyorsan ... ama benim kararım hala aynı SP2 YE KADAR VİSTAYA HAYIRRR!