Yemek Sepeti Dogum Gunu Videosu Indirmece - C

bisanthe
09-08-2012, 10:12   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhaba Arkadaslar
Dogum gununuzde yemeksepetine girdiyseniz sizin isminiz icin hazirlanmis bir dogum gunu videosu gosteriyorlar. Benim cok hosuma gitti sonra arkadaslarim icin hazirlanmis videolari nasil bulurum diye arastirdim biraz en sonunda herkesin bu videolari yemeksepetinden indirebilecegi bir C programi yazdim. Bi konsol uygulamasi istedigiz ismi giriyorsunuz o isim icin hazirlanmis bi video varsa bilgisayariniza indiriyor.
Programin kendisini suradan (yemeksepeti.exe) indirebilirsiniz, programin kodlarini ise buradan (visual c++ projesi olarak) indirebilirsiniz.
Hepinize nice yillara diyorum :)

Kapalı Hesap (153535)
09-08-2012, 13:20   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,297 mesaj

main.c dosyası Visual Studioda açılmıyor hata veriyor.

bisanthe
09-08-2012, 22:29   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

Visual studio projesini tekrar indirebilir misiniz yanlis eklemisim sizin indirdiginizi simdi duzelttim

Kuşçubaşı
19-02-2019, 01:06   |  #4  
Kuşçubaşı avatarı
Yeni Üye
27 mesaj

Doğum gününde video yapmak ve onu hediye etmek bakıldığında hayli eski bir kutlama tekniği artık :) Günümüzde daha havalı ve ilgi çekendoğum günü kutlama organizasyonlarının başında yatta doğum günü kutlama geliyor. Bu noktada hizmet veren firmalardan biri olan DerYat'ın geniş hizmet yelpazesini inceleyerek konuyla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.