yeni editörlerden gelenler

zotop
12-02-2007, 20:44   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
133 mesaj

chip yönetimine pctech editörlerinden güçlü aydoganı bünyenize katmışşısınz dogrumu bunlar yoksa söylentimi

Güçlü Aydoğan
12-02-2007, 21:12   |  #2  
CHIP Online
28 mesaj

Merhaba,

Duyduklarınız doğru. Ben ve PC Tech ekibinden birkaç arkadaşım artık buradayız. Ben CHIP Online'dan sorumluyum. İlginiz için teşekkürler, iyi çalışmalar.

Güçlü Aydoğan
CHIP Online

zotop
12-02-2007, 21:24   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
133 mesaj

belki tanırsınız bende pctech den devil bu aralar chip foruma takılıyorum ama belki burda biraz ayıp kaça bilir size bir şey demek istiyorum ben ve arkadaşlar en kısa zamanda dergimize tekrar kavuşmak istiyoruz bunu bilinçinde olun [V]  şimdilik iletilerim bukadar daha fazla kafanızı patlatmıyımUykuludiger sorularım gelicek ilerki zamanlarda inşallah

Son Düzenleme: zotop ~ 12 Şubat 2007 21:26
Güçlü Aydoğan
12-02-2007, 21:40   |  #4  
CHIP Online
28 mesaj

Selam tekrar Devil :)

Seni burada gördüğüme sevindim... PC Tech artık kapandı ancak o dergiyi yaratan hemen hemen tüm ekip artık CHIP'teyiz. Alp Özdemir, Gökhan Bodur ve Ali Koyun test merkezinde. Ben CHIP Online'ın yayın yönetmeniyim. Hatta grafikerimiz Ebru Tiryaki bile burada. Haluk Karahan da CHIP Online'ın neredeyse en aktif editörü. Tüm arkadaşlarım ve ben bilgi ve tecrübelerimizi artık CHIP şemsiyesi altında sizlerle paylaşıyoruz. Konsept biraz farklı olsa amaç yine aynı. Teknolojiyi en yakından takip ederek, en doğru ve en tarafsız bilgiyi okurlarımıza aktarmak.

Sorularını her zaman beklerim ve daha yıllarca beraber olmayı diliyorum.

Sevgiler,

Güçlü Aydoğan
CHIP Online

zotop
12-02-2007, 21:51   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
133 mesaj

gerçekten çok sevindim sizin adınıza ve diger editör abilerin ve ablalarımın adına Onay ben ve arkadaşlarım hangi dergiyi alıcaz diye kara kara düşünüyorduk malum pctech gibi dergi yoktu... sizin gibi kadro bir dergide toplanmış demekki artık yeni dergimizin adı belli oldu Gülümseme ama şu bir gerçekki pctech başkaydı [V]hepinize iyi çalışmalar Gülümsemeinşallah uzun süre aynı ortamda kalırız

Son Düzenleme: zotop ~ 12 Şubat 2007 21:54