Yeni ekran kartı alacağım.

mustafaatakanyilmaz
10-11-2011, 18:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Arkadaşlar yeni bir ekran kartı almak istiyorum onun yanında 4 çekirdekli 3.00 GHz lik ve 4 yada 8GB lik DDR3 RAM olacak. Bütçem pek iyi değil yeni bir LCD monitör de alacağım için çok para harcayamam toplam PC 1500TL yi geçmemeli. Dolayısıyla ekran kartına en fazla 350TL falan verebilirim. Size vereceğim modellerin çoğuda 350TL yi geçmiyor ve araştırmalarıma göre kartlar fena değiller sanırım. Bahsettiğim kartlar ise bunlar: Zotac AMP! GeForce GTS 450, NVIDIA GeForce 9800 GT, ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GeForce GTS 250-9800 GTX (Tamamen aynı kart sadece isim değişikliği var), ATI Radeon HD 4770-4670 (Arada çok fark yok ama hangisinin bilmiyorum boyutu küçük fakat oyun performansı hiç de fena değil.)
Hangi kartı almalıyım veya bu kartlara eş değer özelliklere sahip bir kart önerebilirmisiniz? Fiyatıda dediğim gibi 350TL yi geçmezse sevinirim. Bu arada bu kartlarla Call of Duty - Black Ops, Call of Duty - Modern Warfare 3, StarCraft II, Battlefield 3 ve bu tarz yeni çıkmış veya en kötü 3-4 sene eski oyunları en düşük medium da açabilirmiyim. İnternette Call of Duty serisinin hepsini full de açıyor. (MW3 ü daha pek oynayan olmadığı için bilmiyorum ayrıca CoD çok yüksek sistem istemeyen bir oyun biliyorum.) Ayrıca StarCraft II yide High veya Ultra da açarmı ki açıyor sanırım. Asıl olay olan BF3 ü en kötü medium gibi bir ayarda açarsa başka bişi istemiyorum. Evet yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.