Yeni Firefox hazır; İndirin!

CHIP Online
21-07-2010, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Firefox'un yeni sürümü indirilmeye sunuldu: Tüm yenilikler ve indirme bağlantısı burada...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/yeni-firefox-hazir-indirin_21379.html

Resimlerle: Firefox 4 Beta 1 sürümündeki tüm yenilikler

Mozilla, Firefox'un 3.6.7 sürümünü resmi olarak indirilmeye sundu. Güncelleme yeni bir özellik sunmuyor; sadece bazı önemli düzeltmelerle birlikte geliyor.

3.6.7 sürümünde tam 76 adet açık ve hata giderildi. Bu açıkların 10 tanesi kritik olarak değerlendirilen açıklar. Bunun yanında, Firefox'un Windows 7 ile daha uyumlu çalışması için bir takım düzeltmeler de göze çarpıyor. Yeni Firefox, özellikle Windows 7 görev çubuğu ile daha uyumlu hale getirilmiş, bellek kullanımında da bazı düzeltmeler yapılmış.

Firefox 3.6.7'nin, Mozilla'nın bu haftaki tek bombası olmayacağını da söyleyelim. Eğer son anda bir erteleme olmazsa, Firefox 4.0 için ikinci beta yarın indirilmeye sunulacak.

Download: Firefox 3.6.7 (Türkçe)

Tüm konu: Yeni Firefox hazır; İndirin!

İzleyin: İnternet tarayıcılar hız savaşında!

Resimlerle: Firefox 4 Beta 1 sürümündeki tüm yenilikler

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Firefox 3.6.7'yi denediniz mi?

firaristt
21-07-2010, 11:35   |  #2  
firaristt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,194 mesaj

şuanda kullanıyorum we çok memnunum :D önceki sürümlerde en üstteki şeffaf cam bi süre sonra basic temasında oldğu gibi oluyordu o düzeltilmiş çok iyi olmuş :)) hız olarak biraz daha iyi denebilir :))

ram kullanımı konusuna gelince gerçekten güzel bi gelişmne war :D performanstan bişey kaybetmeden ram kullanımı azaltılmış güzel de olmuş :D plug-in container ile beraber 3 sekme 110Mb kullanıyor toplam :D

ghost841
21-07-2010, 13:57   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
73 mesaj

eski tasarım daha iyidi ben ona alışmıştım