Yeni güncellemeler bize ne getirecek?

CHIP Online
20-05-2011, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Online dünyanın popüler oyunu Knight Online'daki güncellemeler bizim için ne ifade ediyor?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/yeni ... etirecek_27042.html

Knight Online'da gerçekleştirilen güncellemeleri ve bu güncellemelerin kullanıcılara, özellikle Türk kullanıcılarına neler getireceğini Knight Online Prodüktör Yardımcısı Joey Hibbard'a sorduk.
Yeni güncellemeler ile birlikte oyunda neler değişiyor?

Son zamanlarda yıllık büyük güncellemelerden ziyade daha sık ve düzenli güncellemelere yöneldik. Genel olarak ayda bir yayınlanan Knight Online Forever öykü serileri bunun bir örneği. Zira bu seride tüm oyuncu tabanı öykünün temasında geçen olaylarda sergiledikleri davranışlarla Knight Online öyküsünü etkileyebiliyorlar. Örneğin, geçen hafta tamamladığımız KOL Forever serilerinden birinin son bölümünde final ve buna bağlı olarak bir sonraki adım tamamen oyuncuların eylemlerine göre şekillendi.   

Son bölümde hem El Morad hem de Karus uluslarının güvenli bölgeleri kaos tanrısı Pathos tarafından yağmalandı. Etkinliğe katılan kullanıcılar yüksek seviyeli özgün eşyalar ve deneyim bonusları kazandı. Ayrıca her sunucudan üç şanslı oyuncu ulaşılması son derece zor olan Chitin Kalkanına sahip oldu. Bir sonraki güncellemeden önce oyuna giriş yaparsanız Moradon Kalesi'nin o destansı savaştan sonra için için yanan halini görebilirsiniz!

Tüm konu: Yeni güncellemeler bize ne getirecek?

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Hangi online oyunu oynuyorsunuz?

osmanefe
20-05-2011, 21:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj

SİLKROAD ONLİNE 6 yıldır farklı aralıklarla oyunuyorum 1 kere bile soyulmadım idmi bile bütün oyuna dağıttım hesabımı çalamadılar fakat ko yu en son 5 ay önce oynayım dedim 1 ay sürede 3 kere soyuldum ayni şey 4 yıl önce ve 5 yıl öncede başıma geldi bu oyunu oynayan ya anasını babasını sevmiyordur yada kendinden başkasına hayrı olmaya çapulcunun tekidir abi bu olayların başına gelmesine rağmen devam edenler için söylüyorum

sksy
20-05-2011, 22:51   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

yazı dizisini okudum yanlız grafik senaryo dil gibi güncelleştirmelerden bahsedilmiş.

Bu oyunu Türkiye 'den başka bu kadar kullanıcıya sahip deil oyunda hile hack her türlü eylem var oyun görevlileri işini yapmıyor bu oyun gerçekten bitti. Kullanıcıları çok zarar veriyor hiç bir yararı yok sosyal çöküntüye yol açıyor aile hayatını çok kötü etkiliyor bağımlılık yapıyor iş hayatına olumsuz etkileri var öğrencileri etkiliyor.

Bu oyunun yöneticileri nasıl rahat uyuyor anlamıyorum.
Ya düzeltsinler tamamen ya da başka bir firma alsın gerçekten bir oyun mu yoksa çile mi belli değil.
Oyunda illagal item ve programlar 2007 yılından beri oynuyorum  hiç eksik olmadı.

Gittigidiyor gibi dev alış veriş sitelerinde bile bu oyunun hile programları pazarlanıyor oyun parası pazarlanıyor.
Oyun amacı dışında işlev görüyor freeplay denen bir durum yok parası olmayan maşa gibi kullanılıyor.

Bunlarıda sorsanız Knight Ekibine ?

iyi formlar ...

Son Düzenleme: sksy ~ 20 Mayıs 2011 22:55