Yeni kapkaç yöntemi

Fireman_109
03-06-2009, 17:20   |  #26  
Fireman_109 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
93 mesaj
MY_KIL
sanki yanınıza kız otursa nolacak oturmasa nolacak :)
dolmuşta kız geldi yanınıza oturdu diye geriliyorsanız yada tam tersine seviniyorsanız acilen bir ruh doktoruna görünmenizde fayda var Göz kırpmaDil çıkarıyorDil çıkarıyor
Beğendim

PcMaKeR
03-06-2009, 21:28   |  #27  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Antalyada Ankart diye bir zımbırtı var baaya bir uğraştılar kaldırcaz diye kaldıramıyorlar. Çok çalınan oluyor böyle ben bir seferde 100 ytl falan yüklüyorum sadece kendim çektiriyorum. inerken veririm eğer arkadan son anda binersem.

100 ytl verilir mi ya elden.

"Al kızım uzat şundan bi kişi kessinler "
kesiverirler böyle.

"Bir de bazen hesapta olmayan sürpriz bir kontrol varsa, şoför "abilerim ablalarım ilerde kontrol var az çökebilir miyiz?" diyor." böyle bişi varmı ya vaybe :D

kız muhabbeti iimiş bakamama. "Abla oturmayın ben başkasını seviyorum bakamam :O"

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 03 Haziran 2009 21:30
Semih Özyurt
03-06-2009, 21:56   |  #28  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

teşekkürler dostum

H@ckerCesur
04-06-2009, 19:16   |  #29  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj

kız konusunda hep şanslıyımdır. Hep genç bayanlar yanıma otururlar. Ben cam kenarında olurum hep. Benim bindigim yer tüm dolmuşların son duragının orası oldugu için ben binerken sakin oluyo. Böyle para muhabbeti hiç başıma gelmedi de kızlar hep benim yanıma oturuyolar.

Bir kere 2 kız bindi benim tam arka ikili koltuk boş. Biri beni süzdü yanıma oturdu digeri de arkaya oturdu. Arkadaki kız çagırıyo benim yanımdaki kalkmıyo Kahkaha
O zaman da yeni kilo vermişim yakışıklılık dorukta... Verhasıl yanımdaki kız telefonu çıkardı birşeyler yazdı mesaj bölümüne girip sonra telefonu bana uzattı baktım numarasını yazmış. Ben de aldım numarasını ama aramadım.
Ne ugraşacam kızlarla yaa.
Neden ugraşmadıgımı da söyleyeyim. En kilolu zamanlarımda (140 kg.) acıyarak bakan tipler. Şimdi yiyecek gibi bakıyolar. Fakat o zamanlardan kalma bir kin var

Son Düzenleme: H@ckerCesur ~ 04 Haziran 2009 19:18
Kara Şövalye
04-06-2009, 22:08   |  #30  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj
H@ckerCesur
kız konusunda hep şanslıyımdır. Hep genç bayanlar yanıma otururlar. Ben cam kenarında olurum hep. Benim bindigim yer tüm dolmuşların son duragının orası oldugu için ben binerken sakin oluyo. Böyle para muhabbeti hiç başıma gelmedi de kızlar hep benim yanıma oturuyolar.

Bir kere 2 kız bindi benim tam arka ikili koltuk boş. Biri beni süzdü yanıma oturdu digeri de arkaya oturdu. Arkadaki kız çagırıyo benim yanımdaki kalkmıyo Kahkaha
O zaman da yeni kilo vermişim yakışıklılık dorukta... Verhasıl yanımdaki kız telefonu çıkardı birşeyler yazdı mesaj bölümüne girip sonra telefonu bana uzattı baktım numarasını yazmış. Ben de aldım numarasını ama aramadım.
Neden ugraşmadıgımı da söyleyeyim. En kilolu zamanlarımda (140 kg.) acıyarak bakan tipler. Şimdi yiyecek gibi bakıyolar. Fakat o zamanlardan kalma bir kin

Aynen kardeşim katılıyorum.Benimde aynı eminim biraz zayıflasam kas yapsam koşarlar o zamanda ben bakarım onlara.Sevecek varsa böyle sevsin.

hiko91
04-06-2009, 22:17   |  #31  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj

ankarada ego kartı var aslında kart deıl kagıt :) oyuzden pek calınma olmuo ayrıca ankarada sımdı paralı olan sadece dolmuslar var .dolmus soforlerı de bılen bılır sopasız dolasmıolar .ben sahıt oldum ankaralı dolmusculardan uzak dursun hırsızlar .

alloss
04-06-2009, 22:33   |  #32  
alloss avatarı
Yıllanmış Üye
628 mesaj
ziyaaa
vay serefsizler vay idam etmeli bunları
Naaptın Ziyaaa???   Ağzı kulaklarına varıyor

Ahmet Ertuğrul
04-06-2009, 22:34   |  #33  
Ahmet Ertuğrul avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

Dolmuşçular psikopat valla. Kavga çıktı mı yarıyolar kafyı gözü o sopalarla. Bi kere otobüs şoförünün biriyle kavga etmişlerdi. Haberlere çıkmıştı galiba.^o)

Ahmet Ertuğrul
04-06-2009, 22:39   |  #34  
Ahmet Ertuğrul avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,651 mesaj
PcMaKeR
..."Bir de bazen hesapta olmayan sürpriz bir kontrol varsa, şoför "abilerim ablalarım ilerde kontrol var az çökebilir miyiz?" diyor." böyle bişi varmı ya vaybe :D...
Oluyor. Yolcular da paşa paşa çöküyorlar. Neden dersen bu ayakta binen yolcular Serkan Karadaş'ın da dediği gibi işe geç kalmamak için ayakta biniyorlar. Kimi dolmuş şoförü almıyor ayakta haklı olarak. E, alanlara da minnet duyan yolcular çöküyorlar, adam ceza yemesin diye.

PcMaKeR
04-06-2009, 22:47   |  #35  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
H@ckerCesur

Neden ugraşmadıgımı da söyleyeyim. En kilolu zamanlarımda (140 kg.) acıyarak bakan tipler. Şimdi yiyecek gibi bakıyolar. Fakat o zamanlardan kalma bir kin var

Sinsi

CapanQGLU
06-06-2009, 01:55   |  #36  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

Bu Kapkaç Olayları Gerçekten Kötü Oluyor. Bizzat Annemin Başına Gelmişti, Kadın İşten Eve Gelirken Otobüs'e Biniyor. Durak da İniyor, Adamın Biri Dirseği Atıp Annemi Düşürüp Çantayı Kaçırıyor. Annem Hırsız Var Demesiyle, Adamın Kaçtığı Taraftan Sabah İşe Giden Bayan Polis Adamı Bacağından Vurarak Yakalıyor. Annemin Çanta Sağ Sağlim Kurtuluyor, Bu Bahaneyle O Gün İştende Yırtmıştı. :)

Herkes Annem Kadar Şanslı Olmuyor Ama..