Yeni nesil Lockerz: €-Castig (biraz garip)...

uGuR.uK
05-03-2010, 02:39   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

Meşhur Lockerz'dan sonra birde €-castig adı altında yeni bir site faaliyete girmiş. "miş" diyorum banada bir arkadaş söyledi denemek için girdim kayıtta oldum bakalım nolcakGülümseme Temel olarak kayıttan sonra size özel bir link veriyor ve o linke her tıklamada 1€ ekleniyor hesabınıza ki bunlar biriktikten sonra kayıt sırasında seçtiğiniz hediyeniz gönderiliyor(denildiğine göre). daha bu ay işleme başlamış ve mart'a kadar devam etcek, her kayıt 30 gün içinde gereken rakama ulaşmalı yoksa olmuyor. en çok ek$isözlük'te deneyenler vardı baktım herkes abanmış dedim benim neyim eksik, eğer tıklatcak adamım var diyorsanız kayıt olup millete verin adresinizi çünkü sizden ziyade onların tıklamaları lazım sitede her ip sadece 24 saatte bir tık atabiliyor önlem olarak. kayıttan sonra http://www.e-castig.com/index.php?r=lBOL şeklinde bir adres vericek.

not: biliyorum bir halt çıkmicak büyük ihtimal, ama gece gece canım sıkıldı otelde maksat oyalanıyorum. lan ugur sendemi diye yazmayın konunun altınaDil çıkarıyor

Son Düzenleme: uGuR.uK ~ 05 Mart 2010 02:39