Yeni Office logosunun anlamı ve fazlası

CHIP Online
03-08-2012, 14:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Office 2013'ün "kapılı" logosu ve fazlasının üzerindeki sır perdesi kalktı! İşte merak edilenler...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/yen ... -fazlasi_35100.html

Resimlerle: Office 15'den 11 ekran görüntüsü!

Microsoft, geçtiğimiz ayın başlarında iş ve verimlilik paketinin son sürümünü resmen tanıtmış ve bir deneme sürümünü indirmeye sunmuştu. Microsoft, yeni Office paketinin logosunda bir kapı resmi kullanıyor ve yeni logo, Windows 8'in logosu gibi oldukça sade bir yapıya sahip.


Office 2013'ün logosu, Microsoft'un son blog gönderisinde şöyle açıklanıyor: "Yeni Office logosu, yeni şanslara açılan bir kapı yolunu temsil ediyor. Bunu geleneksel iş yerinizden dünyaya açılan bir kapı olarak düşünebilirsiniz. Yeni Office, sevdiğiniz Windows 8 cihazları ile işinizi istediğiniz her yerden yapmanıza izin veriyor. Yeni logo da işte bunu belirtiyor."


Microsoft, yeni Office logosunun ürünleri arasında daha devamlı bir logo ve marka tasarımı oluşturmayı da amaçladığını vurguluyor.


Bu arada, Microsoft'un blog yazısında Office 2013'den "yeni Office" olarak bahsetmesi dikkat çekiyor. Şirkete göre "yeni Office", iki ürünü kapsıyor: Bunlardan birincisi, üyelik ücreti gerektiren çevrimiçi Office 365. Diğeri ise Office Home ve Student 2013 gibi paketleri içeren Office istemcisi. Microsoft, bu sürümlerin de bulut ile çalıştığını ve varsayılan olarak SkyDrive'a kaydettiğini söylüyor - ancak bu ürünler bir makineye yükleniyor.

Tüm Konu: Yeni Office logosunun anlamı ve fazlası

Resimlerle: Office 15'den 11 ekran görüntüsü!

Kaynak: www.chip.com.tr