Yeni oluşan fps ve kasma problemi..

OturannSincap
13-04-2016, 03:42   |  #1  
OturannSincap avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

* Öncelikle eğer konu yanlış yerde ise çok özür dilerim bilgisayar bileşenlerine girebilceğini düşündüm :/

Öncelikle herkese hayırlı geceler arkadaşlar direkt sistemi yazayım önce  , sonrasında problemimi DETAYLI bir şekilde anlatayım :(

Sistem >
Amd fx x6 6300 3.50ghz
Msi gaming 970
Asus r9 270x
Hard disk Caviar blue 1tb
SSD transcend 370s series 128gb
Kasa Zalman Z3 plus
Cpu fan Red scorpion II
Power supply FSP hyper 700w 85+
Ram 4x4 Gskill 1600mhz ddr3
-----
Şimdi arkadaşlar daha önce ben 2x4 ram kullanıyordum bunu 4x4 rame çıkarttım ve ram slotlarında oluşan bir hatadan dolayı çalışmamıştı ve ben vatan bilgisayarın teknik servisine bırakmıştım bilgisayarımı. 20 gün sonra anakartta hata var değiştirelim dediler tamam dedim ve yenisini takıp verdiler dün bana. Eve bir geldim bilgisayar bildiğiniz çöp olmuş.. Dosyalar yavaş açılıyor internet sayfaları çok yavaş oyunlar çok yavas... Driverleri kontrol ettim hepsi güncel. Neyse dedim anakart aynısı olarak değişse de değiştri sonuçta bir format atayım dedim ve formattan sonrada herşeyimi en son sürüme güncelledim bilgisayarda ki kasma problemi geçti şuan dosyalar falan eskisi gibi açılıyor ama oyunlar hala ÇÖP. * bilenler için şöyle detay vereyim cs:go denilen oyunda ben 300 fps alarak oyunuyordum en kötüsü 270'e düşüyordu.. şuan 30-40 en fazla 45 oluyor ve inanılmaz kasıyor.. Anlam veremedim napmam gerektiğini bilmiyorum yardımlarınızı çaresizce bekliyorum :(
Hayırlı geceler herkese..