Yeni online oyunda bir efsane!

CHIP Online
23-09-2010, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Bugüne dek pek çok farklı oyundan bahsettik ama böylesini daha önce hiç görmemiştik...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/yeni ... r-efsane_22583.html

Resimlerle: 53 klasik Atari oyunu!

Online oyun denilince aklınıza hangi oyunlar geliyor? WoW, Ragnarok, Ultima Online... Peki ya Michael Jackson'ın da online bir oyunu yapılıyor olsaydı ne yapardınız?

The Ultimate Michael Jackson Online Game adı altında piyasaya çıkacak olan oyunda, pop efsanesi olan Jackson'un hayatında olanları ve çevresindeki etkileşimlerini yaşatmayı planlamış yapımcı firma. Tıpkı diğer MMO oyunlarda olduğu gibi, Planet Michael'da da birçok farklı görev ve düşmanlarımız mevcut olacak. Fakat rakiplerimize ok atmak ya da üzerlerine ateş topları yağdırmak yerine dans edeceğiz.

Yapımcı Josh Gordon; "Geliştirmeye çalıştığımız oyun şüphesiz üzerinde bolca dalga geçilebilecek bir proje. Fakat Jakson çok büyük bir isim ve sonu gelmez bir efsane. Biz her ne yaparsak yapalım sadece onu sevenlerin bu projeye dahil olmaları bile çok yüksek sayıda bir oyuncu kitlemiz olmasına yetecektir." dedi.

Oyunun aylık ücretli mi olacağı yoksa farklı bir ödeme sistemiyle mi çalışacağı henüz kesinliğe kavuşmuş durumda değil. Ayrıca oyunun çıkış tarihine de henüz değinilmedi. Şimdilik beklemeye devam edeceğiz.

Tüm konu: Yeni online oyunda bir efsane!

İzleyin: İşte "This is it"

Resimlerle: 53 klasik Atari oyunu!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Siz oynar mısınız?