Yeni Oyunum Alpha Beta

14alper41
16-11-2018, 15:46   |  #1  
14alper41 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Açılışa Özel %40 indirim mevcuttur

Alpha & Beta Steam Sayfası

O_Karakaya
16-12-2018, 20:23   |  #2  
Taze Üye
2 mesaj

Kardeşim banada oyun yapımında yardımcı olurmusun ?

White-Fox
17-12-2018, 16:35   |  #3  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Ortaya bir şey çıkartmışsınız daha da geliştirirsiniz eminim. Ancak ets 2 fiyatı çekmek oyuna biraz fazla gibi :)

14alper41
03-01-2019, 12:32   |  #4  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: O_Karakaya  
Kardeşim banada oyun yapımında yardımcı olurmusun ?
Bu konuda yardımcı olmayı çok isterdim ama eğitici yönüm pek iyi değil yani bildiğimi anlatamıyorum, ama youtubede shaun spalding videolarını izleyebilirsiniz, game maker ile ilgili pek türkçe kaynak yok ama basit ve anlaşılır bir oyun motorudur temel ingilizce bilgisiyle bile anlayabileceğinize
Alıntı: White-Fox  
Ortaya bir şey çıkartmışsınız daha da geliştirirsiniz eminim. Ancak ets 2 fiyatı çekmek oyuna biraz fazla gibi :)
 ETS 2 nin indirimsiz fiyatı 39 TL görünüyor, %75 indirimli hali benim oyunuma denk oluyor, amacım kıyas yapmak değil bu arada. En çok eleştiri aldığım konu fiyatı ile ilgili. Bu konuda şunu söylemek isterim; Bu oyunun fiyatını belirlerken çok araştırdım, benzer oyunların fiyatına baktım hatta 2-3 tanesini oynadım, en kötü 15-20 saatlik bir oynanış süresi sunan, hatta başarımları açmaya kasarsanız 40-50 saatlik bir oynanış süresi sunan bir oyunun bu fiyatı hakettiğini düşünüyorum. Zaman zaman indirimlerimiz oluyor zaten hatta şuan da %75 indirim mevcut ve bir aksilik olmazsa bu oyunu sürekli güncellemeyi ve yeni özellikler eklemeyi planlıyorum, özetle oyunun fiyatını hakettiğini düşünüyorum ama tabi sizin düşüncenize de saygım sonsuz

White-Fox
03-01-2019, 14:10   |  #5  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj
Alıntı: 14alper41  
Bu konuda yardımcı olmayı çok isterdim ama eğitici yönüm pek iyi değil yani bildiğimi anlatamıyorum, ama youtubede shaun spalding videolarını izleyebilirsiniz, game maker ile ilgili pek türkçe kaynak yok ama basit ve anlaşılır bir oyun motorudur temel ingilizce bilgisiyle bile anlayabileceğinize eminim ETS 2 nin indirimsiz fiyatı 39 TL görünüyor, %75 indirimli hali benim oyunuma denk oluyor, amacım kıyas yapmak değil bu arada. En çok eleştiri aldığım konu fiyatı ile ilgili. Bu konuda şunu söylemek isterim; Bu oyunun fiyatını belirlerken çok araştırdım, benzer oyunların fiyatına baktım hatta 2-3 tanesini oynadım, en kötü 15-20 saatlik bir oynanış süresi sunan, hatta başarımları açmaya kasarsanız 40-50 saatlik bir oynanış süresi sunan bir oyunun bu fiyatı hakettiğini düşünüyorum. Zaman zaman indirimlerimiz oluyor zaten hatta şuan da %75 indirim mevcut ve bir aksilik olmazsa bu oyunu sürekli güncellemeyi ve yeni özellikler eklemeyi planlıyorum, özetle oyunun fiyatını hakettiğini düşünüyorum ama tabi sizin düşüncenize de saygım

Yanlış anlama yani verdiğin emeği aşağı yukarı tahmin edebiliyorum :)Ayrıca aklıma takıldı gamemaker yerine unity kullansan daha rahat edebilirsin belki gerçi en son 10 yıl önce gamemaker kullandım belki değişmiştir.

14alper41
03-01-2019, 20:26   |  #6  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: White-Fox  
Yanlış anlama yani verdiğin emeği aşağı yukarı tahmin edebiliyorum :)Ayrıca aklıma takıldı gamemaker yerine unity kullansan daha rahat edebilirsin belki gerçi en son 10 yıl önce gamemaker kullandım belki değişmiştir.
Game maker in kendini çok geliştirdiğini rahatlıkla söyleyebilirim, unity nin game maker a göre tek artısı bütün platformlara ücretsiz bir şekilde çıktı vermesidir, hatta unity nin bu kadar iyi sanılmasının sebebi reklamını çok iyi yapmasıdır ama düşünüldüğü kadar iyi bir oyun motoru değil bence

smnckgzr
08-01-2019, 15:52   |  #7  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
39 mesaj

Başarılar dilerim. Farklı bir oyun olmuş. Bu tür oyunları sevenler epeyi fazla. Bunu android ve ios platformuna taşımayı düşünüyor musunuz ?

14alper41
11-01-2019, 01:35   |  #8  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: smnckgzr  
Başarılar dilerim. Farklı bir oyun olmuş. Bu tür oyunları sevenler epeyi fazla. Bunu android ve ios platformuna taşımayı düşünüyor musunuz ?

Evet gelecekte android platformunda yayınlamak planlarımın arasında ayrıca oyuncular ps de oynamaya sıcak bakarsa ps ye bile getirebilirim, bence bu oyunu ps de oynamak ilginç bir deneyim olabilir ama önemli olan oyuncuların düşüncesi tabi ama ios platformuna yüksek geliştirici maliyetleri ve geliştirici ücretlerinin yıllık alınması sebebiyle şimdilik sıcak bakmıyorum, ama fikrim değişebilir

Son Düzenleme: 14alper41 ~ 11 Ocak 2019 01:37 Neden: İmla