Yeni Realtek HD 4530 ye Merhaba Sese Elveda (3.5Ja

matraxx22
08-02-2015, 11:38   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

Bilindik bi soru Ati nin muazzam Ahmaklığının eseri Bereket Elimde USB hoperlör var ama kullaklığımı kallanamıyorum Alt kısımda realtek ses maneger de kayboldu ses aygıtlarında realtek te yok anlıcanız onboard ses kartımı diyim kısmımı diyim artık o kısım devre dışı kalmış Bu sorunu nasıl çözebilirim Kullaklıksız hiç iyi hissetmiyorum 

Daha öncesinde Nvidia vardı ama böyle bi sorunu yoktu zaten Herdaim Nvidia Üstündü benim için Ati karşısında ama bu ekran kartı Nvidiamdan biraz daha iyi diye değitirdim 

Yardım edin bunun kalıcı çözümü varmı

Son Düzenleme: matraxx22 ~ 08 Şubat 2015 11:40
feanorking
09-02-2015, 09:18   |  #2  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

Hocam bu kadar saçmalayıp üstüne kendi beceriksizliklerinizi Amd'ye mal etmeniz ironik olmuş.

Ses simgesine sağ tıkla " kayıttan yürütme aygıtları " na tıkla. Karşına çıkan pencerede çok büyük ihtimal hdmi seçili olacak sen hoperlor olarak seçimini yap ve çık.

matraxx22
11-02-2015, 15:23   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj
Alıntı: gcb1903  
Hocam bu kadar saçmalayıp üstüne kendi beceriksizliklerinizi Amd'ye mal etmeniz ironik olmuş.

Ses simgesine sağ tıkla " kayıttan yürütme aygıtları " na tıkla. Karşına çıkan pencerede çok büyük ihtimal hdmi seçili olacak sen hoperlor olarak seçimini yap ve çık.

he canım hehe süprizmisin sen Bana bak şu üsluba saygısız sen amd nin avukatı falan olmalısınki böyle savunasın yada başka bişey cidden komiksin ya

Böyle cevap yazıcağına hiç yazma be kardeşim ulan eskiden saygılı insanlarla donanımsal sorunlarımızı en temizinden hallederdik şimdi heryer ahlaksız saygısız görgüsüz utanma duygu yoksunu newbie yazık

Ben bu soruyu sana sormamış olayım sende cevap vermemiş ol ve böyle devam et ok benden sana abi tavsiyesi hiç çizgini bozma

ya ne konu açtım neyle uğraşıyorum

Modlar yanlış anlamayın damarıma bastı bu saygısızlığı kimse cevapsız bırakamazdı ki kim ne derse desin haddini bilmeyen yinede bilmemeye devam eder

SAYGISIZ !