Yeni Sony 180 derece döndürüyor

CHIP Online
05-09-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Sony NEX-5R ile daha kaliteli fotoğraf çekecek, daha az yorulacaksınız!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/yen ... nduruyor_35727.html

Sony, "Hızlı Hibrit Otomatik Odaklama", Wi-Fi ve PlayMemories Camera Apps'i  bir araya getiren, görüntüleme gücü yüksek, yükü hafif yeni NEX-5R fotoğraf makinesini, ilk kez IFA 2012 Fuarı'nda tanıttı. Sony NEX-5R yeni geliştirilmiş, 16,1 efektif megapiksellik büyük APS-C görüntü sensörü sayesinde DSLR kalitesinde fotoğraf ve Full HD video olanağı sunuyor. Makine, yüksek görüntü performansı, tarz ve taşınabilirliğin muhteşem bir bileşimi. Sony'nin sunduğu yeni NEX-5R kompakt fotoğraf makinesi, Ekim 2012'nin ortasından itibaren Avrupa'da raflardaki yerini alacak.


Kendi portrenizi çekmek için ultra kompakt gövdeli 180 derece dönebilen LCD ekran, Dokunmatik Deklanşör fonksiyonunu içeren sezgisel dokunmatik ekranın yanı sıra kontrol kadranı ve Fn (fonksiyon) düğmesi ile sezgisel kullanım makinenin üstün özellikleri arasında yer alıyor. Çekilen fotoğraflan Wi-Fi üzerinden kolaylıkla paylaşılabiliyor, dünyanın ilk uygulama indirme hizmeti PlayMemories Camera Apps ile yeni özellikler indirilebiliyor.


Siz nereye, Sony NEX-5R ile görüntüde yüksek performans oraya


Büyük sensör görüntü kalitesini, değiştirilebilir objektiflerin sunduğu özgürlük ile bir araya getiren hibrit aynasız fotoğraf makinesi, DSLR tarzı görüntülemenin tüm avantajlarını daha hafif bir gövde içinde sunuyor. Kompakt fotoğraf makinenizden son derece güçlü bir makineye geçiş anlamına gelen cihaz, hafif bir yükle seyahat etmeyi tercih eden, ama görüntü kalitesi veya kontrolden de fedakârlık etmek istemeyen fotoğraf meraklıları için de mükemmel bir ikinci fotoğraf makinesi sunuyor.


Tüm Konu: Yeni Sony 180 derece döndürüyor

Kaynak: www.chip.com.tr