yenileme sorunu

HPQ-User
23-12-2008, 00:02   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

sorunluyumhelp sormuş:
format atım xp servis 3
bir sure program yukledim belli bir mgbayta kadar.bilgisayarı kapadım actım.ekran önce normal yenilemesini yaptı.ve ben tekrar masa üstundeki bir programı actım hemen ardından kapadım masa üstü yenileme yaptı iste bu ikinci yenileme bana anomal geldi.tekrar aynı programı actım hemen kapadım yenileme yapmadı.yani ücüncü yenilemeyi yapmadı.
  bu durum da bilgisayarı yeniden baslattım aynı seyler oldu ve ücüncü yenilemeyi yapmadı..
  yukardaki anlatıgım her program icin gecerli.
       sorun ikin ci  kez neden yenileme harekatı yapması artı bu format atıktan sonra olmuyoda programları yuklerken belli bir mgbaytdan sonra oluyor
       ben bu durumu f8 deki guven li modda acarak düzeltiyorum.
ve bilgisayarı her  ac kapadan sonra yukarda anlatıgım ikinci kez yenileme olayını yapmıyor
   acaba bir dizin sorunumu yasamaktayım acil yardım 9 ay dır bu isin pesindeyim ana kart haricinde butun parcaları degistirdim aynı
  orjinal xpde durum degişmedi....

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
gibayte x48 cipli anakart
3650 atı cip setli ekran kartı
2 ram 800mgherslik
320 lik hdd sata2
dvd raytır

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322)

Kapalı Hesap (91855)
23-12-2008, 00:07   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj

arkadaşım otomatik olmuyorsa sen masaüstünde f5'e bas olur.

physfg
23-12-2008, 03:13   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,686 mesaj

garip bi sorun  biraz takıntı gibi geldi :)

arkadaş öyle her işte mantık ararsan işin zor ...
örneğin: birgün bilg.-c-d- vs vs üç beş yeri explorer da açmıştım sonra yukarı yukarı dedim masaüstüne geldi ama 1 an yukarı tuşu yandı bende bastım "ne yapacak angut" diye sonuç pc dondu...yani herşeyi takma kafaya