Yerel disk C-D işletim sistemi sorunu yardım edin

tlghndmrl
07-08-2012, 01:32   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Yerel disk c'ye format attım sistem kuruldu hemen ardından beklemeden yerel disk d'ye format attım bu seferde sistem d'ye yüklendi c deki sistem duruyo iki tarafta da sistem var aktif olanı c yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

Kapalı Hesap (172709)
07-08-2012, 04:10   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

yeniden format at d'eyed işletim sistemini kurma

anlatan linki buraya koyamıyorum kopyala yapıştır sorunu var.

tlghndmrl
07-08-2012, 04:13   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Tamam ama format cdsini ben oluşturdum cd takınca biçimleme yap dediğimde direk işletim sistemini oraya kuruyo .s  biçimlemeden sonra resetleme yapıyo acaba o arada cd mi çıkartsaydım ? benim demek istediğim d den c ye aktarma yapamaz mıyım .s tek çarem son olarak c ye format atıp tekrar oraya sistemi kurmasını sağlayıp de kurulu olan sistemi silmek ... mesajdan yollayabilir misin çünkü 6. formatım olacak bu

tlghndmrl
07-08-2012, 04:22   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

Formatlıyorum Üzgün

Kapalı Hesap (172709)
07-08-2012, 04:31   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

formatlayacağın bölümü yani işletim sistemini hangi bölüme kuracağını sen seçiyorsun hemen oraya kurmaz işletim sistemi hangisi xp yada vista.

Alıntı: tlghndmrl  
Tamam ama format cdsini ben oluşturdum cd takınca biçimleme yap dediğimde direk işletim sistemini oraya kuruyo .s  biçimlemeden sonra resetleme yapıyo acaba o arada cd mi çıkartsaydım ? benim demek istediğim d den c ye aktarma yapamaz mıyım .s tek çarem son olarak c ye format atıp tekrar oraya sistemi kurmasını sağlayıp de kurulu olan sistemi silmek ... mesajdan yollayabilir misin çünkü 6. formatım olacak