Yeter Artık Dedirtti...

caresiz010
29-04-2013, 22:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba chip ailesi..

Websitemize bir blog üzerinden karalama yazıları yazılıyor...

Blog yazarı kimse oldukça işi biliyor gibi, yazılarında hakaret,kfr,küçük düşürücü kelimeler kullanmıyor..

Kullansa gidip dava edeceğiz ama öyle bir alternatifimizde yok şuan için..

Sitemizin webmaster'ına kaç defa söyledim düzeltin şu anasayfayı diye olmuyor kaç gündür google'da sitemizin adını yazıp aratınca 1.sayfada bizim sitenin girişi 2. veya 3.sıradan aşağıya doğru onun konuları girişler çıkıyor  buda sinir bozucu..

Sitemizin sakinleri yazılanlar doğruysa takılmayız daha girmeyiz siteye diyorlar..

Bu blogtan nasıl kurtulacağız..

Burdan yazıyor herşeyi..

http://harbiidamar.wordpress.com/

Anlamadığım iş biz ücret verip site açıyoruz o ise bedava blogla sitemizle uğraşıyor nasıl baş edeceğiz webmasterlara söyledim halledecez deyip geçiyorlar her geçen gün iyice yukarı çıkıyor yakında 1.sayfada girişimiz kalmayacak..
Google'a şikayet ettim ne yaptıysam kurtulamadık bir defasında bizim sitedeki yöneticilerin bir tanesinin giriş bilgilerini eline geçirmişti sitemizdeki tüm içeriği silmişti..

Bu bloğu açanı az çok kestiriyorum..

Bir zamanlar bir site sahibi ile baya bi sürtüşmüştük sonra sitesini domainleri ile sattı kapattı galiba bu şahıs bizle uraşıyor..

Sizlerden öğrenmek istediğim

Bu siteden nasıl kurtuluruz..

Bizim sitenin adını yazınca onun yazdığı içeriklerde çıkıyor aynı sayfada 2.sayfadan aşağı nerdeyse hep onun yazıları konuları..

Yardım pls..

Son Düzenleme: caresiz010 ~ 29 Nisan 2013 22:43