YGS, LYS İçin Cebinizde Bir Kaynak! Formulaz

recurrence
02-08-2017, 18:14   |  #1  
recurrence avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2017

 

Selam olsun YGS-LYS öğrencilerine!

Konu özetlerini geçen, formülleri hatırlatan bir mobil uygulama aradığınız oldu mu hiç? Ya da her an rahatlıkla erişebileceğiniz, elinizin altında bulunan bir kaynak aramadınız mı?

Bu sorunu görüp sizlere yardımcı olmak amacıyla bir uygulama geliştirdik. İsmi “Formulaz” olan uygulamamızı ücretsiz olarak android ya da ios platformlarında indirebilirsiniz. Hala geliştirmeye devam ettiğimiz uygulamamızı İTÜ ve KOÇ üniversitelerinden 4 arkadaş olarak hazırladık ve 4 bağımsız geliştirici olarak sizlerden desteklerinizi bekliyoruz.

Şimdilik Fizik, Matematik ve Geometri alanlarında yardımınıza koşan uygulamamız, yakın bir zamanda Kimya ve Biyoloji alanlarında da sizlere destek vermek için hazır hale gelecek. Kısa ve öz konu anlatımları ile önemli noktalara değinen uygulamamız, aynı zamanda formülleri de açık bir şekilde sizlere sunmak için olabildiğince sade bir arayüzle tasarlandı.

Üzerinde uzun süredir çalıştığımız, sizlere daha kaliteli destek sunabilmek için geliştirmeye devam ettiğimiz uygulamamız hakkında fikirlerinizi de bizlerden esirgemeyin. Bizlere markette uygulamanın altına yorum atarak ya da recurrencecontactgmail.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.