YIL 2012/ 21 ARALIK V ARDINDAN GELiCEK FELAKET'LER

Banned
04-05-2008, 20:25   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

http://www.youtube.com/v/NVcV5DbZE-0&hl=en

http://www.youtube.com/v/11iCmzGnOI8&hl=en

Ben bugüne kadar böylesine bir şey ne gördüm ne de duydum.
Üstelik ben felaket senaryoları okumaya da alışkınımdır. Maya’ların takvimlerinde ortaya koydukları felaket senaryosundan, Marduk gezegeninin 2012 yılında geleceğine kadar birçok konuyu okumaya ve anlamaya çalışıyordum.

Ancak bu kez durum farklı, tahminler farklı. Konularında değeri dünyaca kabul edilmiş bilim adamlarının yaptıkları gözlemler ve analizler, dünyanın hareketine dayalı araştırmalar ve Güneş ile ilgili yapılan gözlemler, 2012 yılında Dünya’da bir dizi felaket olayının yaşanacağı, üstelik 21 Aralık 2012 tarihinde Dünya’da büyük felaket olacağı ve Güneş’ten kaynaklanan bazı etkilenmeler yüzünden dünyada canlı yaşamın büyük ölçüde silineceği söyleniyor.

Tahmin edilen felaket öylesine büyük boyutlu ki; birçok saygın kuruluş, bu bilim adamlarının yaptığı çalışmaya finansör olmaktan çekiniyor. Çünkü bu kadar kötümser bir senaryoya kurumlarının imza atmasının kendi prestijlerine zarar vereceğini sanıyorlar.

Açıkça söyleyeyim; şunun şurasında sadece dört yıl sonra olacağı söylenen olayları yazmadan önce ben de çok düşündüm. Hem de soğuk terler döktüm yazacaklarımı düşünürken. Çünkü benim de küçük çocuğum var ve bu gibi durumlarda insan bir tek, çocuğunu düşünüyor tabii ki...

Üstelik kimsenin kendisini ve ailesini korumak için yapabileceği bir şey yok. Dünya canlı nüfusunun yüzde 70 ila yüzde 90’ını ortadan silen boyuttaki bir felaketten bahsediliyor çünkü.

Dünya’nın bugünkü hareket rotası sürdüğü takdirde ve Güneş’teki hareketlenme devam ederse (patlamalar) 2012 yılında Dünya’nın kuzey ve güney kutupları yer değiştirecek.

Dünya’daki magnetik güç tamamen ve radikal değişime girecek, büyük tufanlar, depremler ve volkan patlamaları olabilecek.

Patlamasına kesin olarak bakılan yanardağlardan bir tanesi de ABD’deki Yellowstone Parkı’nın altında buılunan yanardağ. Biliniyor ki; bu yanardağ 600 bin yılda bir patlıyormuş ve patlama zamanı da gelmiş. Hesaba göre bu da 2012 yılına denk geliyormuş.

Böyle birtakım şeyler okuyup duruyorum işte ve bunları öğrenip de içimde tutmam imkansız hale geldi artık. Sadece Yellowstone Parkı’ndaki patlamanın Kuzey Amerika’da canlı yaşamı ortadan kaldıracağı söyleniyor. (Evet Oray, tekrar New York’a gideceksek bunu daha fazla ertelemesek iyi olur gibi geliyor).

Mayalar’ın kendi Dünya takvimlerinde 21 Aralık 2012 tarihini 13.0.0.0.0. Buradaki 13 baktun sayısı 400 Maya solar yaşı bu veya 144.00. 13 sayısı kozmolojilerinde kutsaldır onların. 22 Aralık 2012 ise Maya tarihine göre 0.0.0.0.1 olarak yazılmış yani Güneş’in tekrar başlaması da diyebilirsiniz buna.

Çok tuhaf, aklımın fazla yetmediği şeyler bunlar ama varlar yani ‘bilmeyelim’ diyerek bunlardan kaçış yok.

http://www.youtube.com/v/11iCmzGnOI8&hl=en

samet1986
05-05-2008, 10:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

Mayalar çok biliyor... Yorulduklarından dolayı takvimin devamını yapmamışlardır.. :P

Şu an karizmatik bir topluluk olarak gözüken mayaların karizması 2013'de yerle bir olur. Bu işten ekmeğini yiyen yiyor yine... 4 sene gibi kısa bir sürede bu kadar olay olacağı imkansız gibi...

theironman
05-05-2008, 10:49   |  #3  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

yok artık kulak asmıyorum böyle şeylere, zaten hiç asmazdım gerçi :)

uGuR.uK
05-05-2008, 18:49   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

3günlük dünya zaten ya yaşayın ne yaşicaksanız sanki olcak seylere elden bişey gelebilcek, sen bugunu yasa yarın icinde plan yap fazla ilersini bosverGöz kırpma

zaten youtube'a gene giremiyoruz onada ayarım...

Son Düzenleme: uGuR.uK ~ 05 Mayıs 2008 18:50
Banned
05-05-2008, 21:49   |  #5  
OP Banlandı
16 mesaj

Bu Kez  Youtube.com a ''ATATÜRK E HAKARET'' Mazereti Kabul edilmedi ve Türk insanı'nın özgürce bilgi alma  hakkını elinden almak Oldugu Yorumları Çıg gibi büyüyor!! Gerçekten bU acı Tablo Karşısından ne diyecegimizi Şaşırıyoruz.!!
Bir Ailede Bir kişi katil olmuş Devlet O evde Bulunan Herkesi Tutuklamış!! Misali. oysa çocuk henüz suçlulugunu ispatliyacak kanıtları mahkemeden alamadan  mahkum edilmiş.!! Bu türk sınırları içerisinde oldu.

....ALLAH TÜRKİYE'Yİ VE TÜRK HALKINI KORUSUN....

panda34
10-05-2008, 22:31   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

Benimde üniversite 2012'de bitiyor inşallah .
Yazık bana ya okuldan haziranda mezun olucam
Aralık'ta ölecez burda yazanlar doğruysa .

Bende başka bi yerde okumuştum .
2012'de 3-4gün karanlık olacakmış sonra
aydınlık geri gelecekmiş . Herkes birbirinin
Aura'sını falan görecekmiş . Birbirimizin beyinlerini
okuyacakmışız . Dünyayı mutluluk kaplayacakmış .
Falan filan bi ton saçmalık .
Zamanı gelince görürüz ne olacak .

GaMeRr
10-05-2008, 23:43   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,264 mesaj
mengu88
Benimde üniversite 2012'de bitiyor inşallah .
Yazık bana ya okuldan haziranda mezun olucam
Aralık'ta ölecez burda yazanlar doğruysa .
KahkahaKahkaha

djpires
10-06-2008, 19:41   |  #8  
Yıllanmış Üye
174 mesaj

sanalinefendisi ya arkadaşım sen ortalığı bu saçmalıklarla karıştırmayamı çalışıyosun

57mm
10-06-2008, 19:45   |  #9  
Yıllanmış Üye
336 mesaj

ya yemeyin anca gülüyorum böyle şeylere tamam küresel ısınma filan da... bu kadarıda fazla yani yok artık

yemre_kara
17-06-2008, 16:56   |  #10  
Yıllanmış Üye
360 mesaj

olursa olur olmazsa olmaz elimezden gelecek bişe yokk dua etmekten başka

erdem187
17-06-2008, 17:10   |  #11  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj

Ne olursa olsun ne biz biliriz ne mayalar nede başka bişeyler bilir...Allah(c.c)'tan başka kimse kıyametin,alametlerinin ne zaman olacağını bilemez..