Yıldızlı e-mail

zordurumda
27-06-2015, 19:15   |  #1  
zordurumda avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Yıllardır oynadığım bir oyuna üniversite dolayısıyla ara vermek zorunda kaldım,bir sene kadar. Şimdi 3 aylık tatilimde tekrar oynamak istiyorum. Fakat şifre sistemi değişmiş durumda. Eski oyuncular kendi olağan şifresini değiştirip yeni kurala uymak zorundalar. Yeni sistemde şu şifrenizde 1 tane büyük harf 1 tane sembol falan gibi. Bunu ayarlamak içinde mailime ihtiyacım var ve ben o dönem günde 3 tane  e-mail kaydı olan bir insandım. Sitesinde e-mailimi hatırlatmak için bi olay yapmışlar recover diye.Fakat ilk 3 harfini gösteriyor. Diğer yerleri yıldızla gösteriyor.
Şu şekilde;  Bunu çözmem gerekiyor. Yardımcı olursanız şimdiden çok teşekkür ederim. Hayırlı ramazanlar

Lumpensakin
28-06-2015, 05:46   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 4
27 mesaj

Mail adresi açma sıklığınız o vakitlerde bahsettiğiniz kadar yüksekse hiç uğraşmayın, bunun bir de maile girebilmek için şifre bulması vesairesi var.

Fakat hesabınızda sadece sizin cevaplayabileceğiniz herhangi bir kişisel bilgi/gizli soru vb. mekanizma var ise destek talebi için ticket açabilir ya da mail atabilirsiniz.

zordurumda
29-06-2015, 03:32   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Benim mail şifrelerimin hepsi aynı,şifre konusunda herhangi bir problemim yok.Sadece ordaki maili çözsem yeter.Çözsem herşey çözülecek.