Yine iPhone 5, yine bir iddia

CHIP Online
21-08-2012, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

iPhone 5'in çıkışına sayılı günler kala, ona ait olduğu söylenen bir fotoğraf daha internete düştü!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/yin ... ir-iddia_35453.html

Aylardır süren, iPhone 5 çıktı mı, çıkacak mı soruları artık yerini elle tutulur, gözle görülür nesnelere bıraktı. Bu sefer de çıkışana haftalar kaldığı hesaplanan iPhone 5'in ön paneli iddia edilen bir görsel internete düştü.


Yayılan görsel, iPhone 5'in uzun zamandır büyük bir ekrana sahip olacağı iddialarını doğrular nitelikte. Görsel aynı zamanda yeni ürünün kasasını da net bir şekilde gözler önüne seriyor ama net bir bilgi almak pek tabii mümkün değil. Hesaplanana göre cihaz sadece 7.6 mm kalınlığında olacak ki bu da iPhone 4S'den 2mm daha ince bir telefon demek.


Son dedikodulara göre iPhone, yeni cep telefonunu 12 Eylül tarihinde resmen açıklayacak ve aynı gün ürün için ön sipariş verilebilecek. Resmi çıkış tarihi ise şimdilik 21 Eylül olarak biliniyor. Bundan önce yayılan söylentilere göreyse Apple, iPhone 4S'in çıkışının bir yılı tamamlaması için, iPhone 5'i Ekim ayında piyasaya çıkaracak.


Önemli bir diğer noktaysa, ürünün uluslar arası pazara en erken 5 Ekim tarihinde gireceği; yani ilk dağıtım sadece Amerika üzerine olacak.

Tüm Konu: Yine iPhone 5, yine bir iddia

Kaynak: www.chip.com.tr