Yok Fiyatına Satılık - Kozmetik Eticaret Sitesi

canerserbest
12-01-2013, 01:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Site adresi : özel mesaj ile verilecektir.
Site için istenen fiyat : 4.250 TL
Sitenin aylık getirisi : -
Sitenin açılış tarihi : 01.07.2012
Kategori, sitenin içeriği nedir: Kozmetik ve Dermokozmetik ürün satışı (Parfüm, makyaj malzemeleri vb.)
Günlük hit sayısı, kaynak link: Ayıracağınız reklam bütçesine göre değişkenlik gösterir.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tamamiyle olduğu şekliyle, xml entegrasyonu dahil.
Hosting dahil midir: Dahil
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: 22.06.2013
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır

projemiz, şahsımın sağlık sebebiyle abd'ye gitme zorunluluğundan dolayı acilen satılıktır. Siteyi olduğu gibi xml entegrasyonuyla devredeceğim. Sadece xml için bayiilik anlaşmasına 1000 TL para verdim, ordan hesaplayın. Özel tasarım olan, en ince detayına kadar herşeyi düşünülüp müşteri kolaylığı ve müşteri alışkanlıkları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Sitenin fiyatı 4.250 TL'dir. Aynı siteyi yazılımcı şirkete yaptırmak isteneseniz aynı fiyatı verir üstüne 2 ayda beklersiniz. O da yetmez, xml'e vs. bi dünya para verirsiniz. Geri dönme umudum olsa satmaz dursun bir kenarda derdim. Birisi alsın, çalışsında hayrını görsün istedim. Site adresi ve bilgileri özel mesajda ilgilenen ciddi alıcılara verilecektir. 
sitenin 10.000 kişilik facebook sayfası ve 500 takipçisi olan twitter sayfası da beraberinde verilecek. 
Saygılarımla.

İletişim için [email]canerserbestt@gmail.com[/email]'a mail atarsanız daha hızlı geri dönüş yapabilirim.