Yoksa Microsoft patronu iPhone'u sevdi mi?

CHIP Online
10-11-2008, 15:59   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Microsoft patronu Ballmer'dan, daha önce yerden yere vurduğu iPhone hakkında şaşırtan sözler...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Yoks ... -sevdi-mi_9523.html

Resimlerle: iPhone 3: Geleceğin iPhone'ları nasıl görünebilir?

Microsoft'un CEO'su Steve Ballmer'ın bir iPhone hayranı olduğunu söylemek zor. Her fırsatta iPhone'u sert bir şekilde eleştiren Ballmer, daha önce Apple'ın cep telefonun başarısız olacağını ve piyasada tutunmakta zorlanacağını iddia etmişti.

Ballmer ilk kez bir konuşmasında Apple mağazaları ve iPhone hakkında olumlu bir görüş belirtti. Apple'ın ve benzer şekilde Facebook'un, üçüncü parti uygulamaların kullanılmasına kolaylık sağlıyor olmaları açısından "iyi bir iş" yaptıklarını düşündüğünü söyledi: "Aslına Facebook ve iPhone'un, yazılım geliştiriclerinin ürünlerini kitlelere ulaştırabilmelerini kolaylaştırma çabalarına bakacak olursanız, yapılan bazı iyi işler olduğuna katılıyorum. Bu işten kazanılan çok fazla bir para yok ama yazılım geliştiriclerinin uygulamalarını kolayca dağıtabilmeleri açısından iyi bir fikir".

Son zamanlarda Ballmer'ın eleştirilerinin hedefi Google'ın Android kod adlı işletim sistemi. Belki de bu yüzden iPhone ona artık eskisi kadar itici görünmüyor.

Tüm konu: Yoksa Microsoft patronu iPhone'u sevdi mi?

İzleyin: iPhone 3G tanıtıldı

Resimlerle: iPhone 3: Geleceğin iPhone'ları nasıl görünebilir?

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce iPhone ve Facebook yazılım geliştirenler için gerçek bir fırsat sunuyor mu?

Fattur
10-11-2008, 16:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

elbetteki...

Hiper£l£v£nKids
10-11-2008, 17:14   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj

İnanmıyorum