YouTube: 2009'a video kart sürprizi ile girin

CHIP Online
15-12-2008, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Youtube ile sevdiklerinize yılbaşı hediyesi: Yılbaşını özel bir video kart ile kutlayın...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/YouT ... le-girin_10035.html

Youtube daha önce özel günlerde uygulamaya koyduğu bir hizmeti içerisinde bulunulan Noel Bayramı ve gelecek yılbaşı için yeniden sunmaya başladı: Video Kart. Siz de sevdiklerinizin yılbaşını bir video kart ile kutlamak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit.

Herhangi bir Youtube videosunu ya da bu adresten yılbaşına uygun videolardan birini seçerek arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Göndermek istediğiniz videonun altında çıkan "Send this video as a greeting card" bağlantısına tıklayarak ve talimatları izleyerek işlemi tamamlamanız mümkün.

Daha kişisel bir video kart için bilgisayarınıza bağlı durumda olan web kameranızı da kullanabilirsiniz. Evet; Youtube sayesinde kendinizi videoya çekip bu videoyu sevdiklerinize gönderebilmeniz de mümkün. Unutmadan şimdilik her video kart için sadece tek bir video kullanılabiliniyor.

Kullanıcılar göndermek için herhangi bir video seçtikten sonra video kartın çerçevesi olarak kullanılmak üzere Youtube'un hazırladığı çerçevelerden birini seçebiliyor ve videolarına 230 karakterlik bir yazı ekleyebiliyor. Youtube aynı video kartın en fazla 25 e-posta adresine gönderilmesine izin veriyor.

Youtube geçtiğimiz yılbaşı için de bu hizmeti vermiş ve Ocak ayında hizmeti durdurmuştu. Youtube resmi bloguna göre geçtiğimiz yıl bir milyondan fazla video kart gönderildi.


Tüm konu: YouTube: 2009'a video kart sürprizi ile girin

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Kullandığınız Video Kart hizmeti var mı?