YOUTUBE' AÇILMAYAN VİDEOLAR !

HPQ-User
25-10-2008, 20:22   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

firefox sormuş:
arkadaşlar fanatik firefox kullanıcısıyım. youtube ye yine bu siteden kovboylu bir arkadaşın yazdığı yazıları uygulayarak giriyorum. girmesine giriyorum ama flash player sorunsuz,java sorunsuz olmalarına ramen youtubede bazı videolar hiç açılmıyor. açılmamakla beraber firefoxda kısa süreli donmalara neden oluyor. açılmama sorunu bütün videolarda geçerli değil. ilk başlarda youtubede bir sorun var galiba dedim. şimdi her 10 videodan 3-4 tanesi sorun yapıyor. ama aynı linke arkadaşın laptobu giriyor nedense anlamadım gitti.
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3

Feel Good
25-10-2008, 20:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,688 mesaj

flash player hatası mı veriyor. Bende de bir zamanlar vardı. Şöyle diyim sen nerden girmeye çalışıyorsun? Mesela ktunnel.com dan girince böyle bir sorun oluyor mu?

Quad-Core
25-10-2008, 20:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
844 mesaj

Eğer proxy sitesinde youtubeye erişmeye çalışıyorsan sorun yaşayabilirsin.Bu nasıl bir sorundur; proxy server aşırı mesguldür ve sana videoları göstermez.Ama diğer özel yöntemler ile youtube'ye erişiyorsan iş başka. Eğer hiç bir video oynamasa flashta sorun var derdim ama bazı videoların oynadığını yazmıssın.Bu demek oluyor ki firefox'ta bir problem var.İstersen firefox'un son sürümünü edin, yada şuan sisteminde kurulu olan firefox'u tamamen sisteminden kaldır ve tekrar dene.

NOT: Firefox'un sorunlu olup olmadığını ie'den deniyebilirsin.Aynı şekilde ie'den youtubeye gir ve videolara bak, eğer ie de girdiğin tüm videolar sorunsuzca çalısıyorsa flash'ın suçsuz olduğunu,firefox'da bir problem olduğunu anlarız..

Banned
25-10-2008, 21:03   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

arkadaşım buradan codek paketini indirip kur.

cruel37
08-08-2010, 07:34   |  #5  
Üye
74 mesaj

codeclerdenmi yoksa dnslerdenmi dnslerde olabilir acmıyor diyor her ikiside olabilir.