YOUTUBE'DAN VİDEO İNDİRME YOLU NEDİR

birbilimci
02-08-2009, 14:47   |  #26  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

Arkadaşım crome ve safariyi sil

bu linke tıkla ve indir. biri firefox diğeri hızlı video indirme programı onları kur. Kurulum ve kullanımı son derece basitir. Artık siteden izlediğin her videonun üstünde bu videoyu indir yazar ona tıkla iner.sadece you tube değil video izlediğin sitelerin % 95 inden fazlasını görür ve tanır. Internet download manager programı kurarken ingilizcedir ama kurduktan birkaç saniye sonra TÜRKÇE DİL dosyası kendiliğinden yüklernir.

fatpo
18-12-2009, 00:16   |  #27  
Üye
52 mesaj

arkadaşlar bende win7 kurulu ve idm programı ile birçok video yu kaydedebiliyorum. ancak divx (hd) videolarını maalesef idm kaydetmiyor. xp deki gibi temporary internet files klasöründe de görünmüyor izlenen videolar. bilgisi olan varsa bilgilendirsin lütfen.

Constantinee
18-12-2009, 15:09   |  #28  
Yeni Üye
39 mesaj

İnternet Download Meneger ile sorunsuz bi şekilde indirebilirsin.

dark_mre
20-12-2009, 19:56   |  #29  
Taze Üye
7 mesaj

firefox kur downloadHelper eklentisini yükle izledigin bütün video müzik vb. mediaları dite farketmeksizin indirebiliyorsun onunla olmazsa

http://www.ant.com/video-downloader/  bu pogramı explorer ile kulananbilrsin yükle bununlada izledigin videoları indirebilyorsun
hadi kolay gelsin

fatpo
28-12-2009, 20:23   |  #30  
Üye
52 mesaj

mesela lady gaga nın VEVO yazan kliplerini IDM ile indiremiyorum. bu videoyu indiren program varsa o program kral program valla. :)) yolunu bilen varsa bi el atsın please.

Son Düzenleme: fatpo ~ 30 Aralık 2009 14:29
fatpo
30-12-2009, 14:25   |  #31  
Üye
52 mesaj
Alıntı: birbilimci  
Arkadaşım crome ve safariyi sil
http://rapidshare.com/files/2628 ... irme_ve_firefox.rar  
bu linke tıkla ve indir. biri firefox diğeri hızlı video indirme programı onları kur. Kurulum ve kullanımı son derece basitir. Artık siteden izlediğin her videonun üstünde bu videoyu indir yazar ona tıkla iner.sadece you tube değil video izlediğin sitelerin % 95 inden fazlasını görür ve tanır. Internet download manager programı kurarken ingilizcedir ama kurduktan birkaç saniye sonra TÜRKÇE DİL dosyası kendiliğinden yüklernir.

arkadaşa katılıyorum. mozilla firefox + internet download manager iki program harikaymış gerçekten. ama lady gaga nın VEVO yazan klipleri niyeyse anlayamadım inmiyor.:))

Son Düzenleme: fatpo ~ 30 Aralık 2009 14:31
tufanozbey
02-01-2012, 17:16   |  #32  
tufanozbey avatarı
Taze Üye
7 mesaj

sakın bilgisayarına program kurucam veya ayarlarıyla oynıcamda video indiricem diye uğraşma.. sadece youtube.com daki izlemiş olduğun videonun url adresini http://www.YoutubeYukle.com sitesine yapıştır ve direk indir... bu kadar basit