youtube dan video izleme sorunu yardım lütfen

frequencyboy
05-06-2011, 14:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

arkadaşlar youtubedan video izleyemiyorum.mozilla kullanıyorum yutubedaki bideo face de paylaşınca face üzerinden izleyebiliyorum.diğer başka sitelerde olan videolarıda izleyebiliyorum.ancak sadece youtube a girince orda video izleyemiyorum.video üzerine gelip sağ tıklayınca video yüklenemedi diyor.ayrıca idm kullanıyorum normalde video açılınca gelen indirme linki bile gelmiyor neden olabilir ? ayrıca hosts dosyasıyla bi alakası olduğunu düşünmüyorum çok değiştirdim bi işe yaramadı

yvzhn
05-06-2011, 15:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
205 mesaj

youtube jacker mıydı neydi öyle bi program vardı o varsa kaldır dns ayarı falan yap aklıma bunlar geliyo

ekran kartı
05-06-2011, 17:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,414 mesaj

Bilgisayarda Youtube ile alakalı programlar olabilir ve bunlar video sayfasına gelince videoyu indirmeye çalışıyor olabilir. IDM mesela, videoyu hemen indirmek ister iptal deseniz bile video sonrada izlenmez. Ya da adblock tarzı bir program youtube.com üzerindeki flash nesnelerini engellemiş olabilirsiniz. Bilgisayarınızın başlangıcında çalışan programları devre dışı bırakarak (msconfig'den) bilgisayarı açın. Tekrar deneyin ve bir de farklı bir tarayıcıyla deneyin %80 sorun düzelecek. Başka sayfa üzerinden izleyip Youtube'dan izleyememenizin sebebi bu bence.