Yurt dışına ve Türkiye'ye bedava sms (denendi)

Provider_ANC
26-09-2009, 08:57   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar,
Belki bazılarınızı biliyordur smscity'i. Dünyanın en iyi sms operatör firmalarından biri. Normalde ücretli bir servis, ama ilk kayıt olduğunuzda 20 kontör size veriyor. Dünyanın istediğiniz yerine sms gönderebiliyorsunuz, hem de kendi cep telefonu numaranızdan, ya da istediğiniz bir isimle.
Servisleri şöyle:
- İlk kayıtta bedava 20 kontör
- SMScity reklamlı bir sms (dünyanın her yerine) 5 kontör
- Reklamsız bir sms (dünyanın her yerine) 6 kontör
- Numara yerine isimle göndermek (firmalar için ideal) 7 kontör.
- Arkadaşlarınızı üye yapınca, her arkadaş başına 30 kontör hediye.

Kesinlikle bir aldatmaca vs. değil. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, hiçbir olumsuz tarafını görmedim. Zaten öyle olmasaydı, Alexa sıralamasına göre 26 bin küsür sırada olmazdı (trilyonlarca site içinden). Mesajlar anında gidiyor, kontörleriniz bitince paypal ya da kredi kartı ile yükleyebiliyorsunuz (150 kontör yükledim paypal üzerinden, sorunsuz kullanıyorum.) Fiyatları çok ideal.

Site toplam 7 dilde. İngilizce, Hollandaca, Almanca vs. ve Türkçe de var. Bence büyük bir imkan. Firmanın Türkçeye verdiği önemi ortaya koyuyor. Bu 7 dilin içinde Türkçenin de olması çok güzel bir şey...

Kayıt olmak için adres:

Girdikten sonra formu dolduruyorsunuz. Sonrasında, email adresinize gelen linkle tıklayıp onaylama işlemi yapıyorsunuz ve ardından da cep telefonunuza gelen mesajdaki kodu giriyorsunuz (çoğu kişi burada tereddüt edecektir, ama kesinlikle söylüyorum, korkmanıza gerek yok. Dediğim gibi 2 aydır kullanıyorum hiçbir şey yok. Zaten yasal bir firma bu, dünyada çoğu kişi kullanıyor). Bu işlemden sonra hemen SMS göndermeye ve ücretsiz kontörlerinizi tüketmeye başlayabilirsiniz :)

Umarım herkese bir faydası olur bunun ve Türkiye'den bu kadar ilgi olunca diğer firmaların da Türkiye'ye destek vermesine vesile olur...

serhatbaran
17-10-2009, 01:01   |  #2  
Taze Üye
4 mesaj

Arkadaşlar burası ücretsiz gözüküor dogru ama 20 kredi verdiginde smsin içerigine göre reklamlı reklamsız olarak kontör adeti cok fazla mesala gönderen isimli bir sms yazmak istedikmi 7 kontör yani 3 sms attınmı tamamdır ve sms fiyatları zaten yüksek sakın kanmayın bence genede sizde kontrol edin ama fiyatlar yüksek az sonra konu olarakta acacagim bir site var orası ciddi manada 10 sms hediye veriyor ve acıkcası fiyatlarıda ucuz ben test ettim gönderiyor ve gönderen isimli
www.acilsms.com ve www.toplusms.gen.tr  adreslerinden 10 hediye sms kazanıyorsunuz.

KatsuraN
23-10-2009, 22:21   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Bunlarla uğraşmayın arkadaşlar girin operatörünüzün web sitesine online sms den kendi numaranızla günlük 30 sms her yöne kullanın..Aldatmaca bunlar=)

al0162
04-11-2009, 21:33   |  #4  
Yeni Üye
47 mesaj

Nasıl gönderebilirim Turkcell'den 30 bedava SMS hergün

teksalih
06-11-2009, 12:36   |  #5  
Yıllanmış Üye
157 mesaj

yok öyle bişi sadece vodafone veriyor sadece şebeke içi 10 bedava sms kimseyi kandırmayın,