%20 İndirimli Özel Gold Web Hosting Paketi

isimkayit
23-09-2013, 13:30   |  #1  
isimkayit avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Merhaba,

Sizlere özel web hosting paketinde %20 indirim yaptık. %20 INDIRIM KODU : 20FF

Kampanya Süresi 1 Haftadır.
- Kampayan başlangıç 23/09/2013
- Kampya bitiş 30/09/2013

Üstelik aldığınız web hosting paketi ile kendi özel DNS sunucunuzu oluşturabilirsiniz. ( NameServer oluşturma hakkında teknik ekibimizden yardım talep edebilirsiniz )

Firmamız hakkında detaylı bilgi edinmek için daha önce açmış olduğumuz tanıtım konumuzu incelemenizi şiddetle tavsiye etmekteyiz.

https://www.chip.com.tr/forum/isi ... etleri_t276182.html

İndirim kodunu uygulayabilmeniz için kısa bir anlatım ;
1 . Adım => Burada ki paket linkine tıkladıktan sonra açılan ekranda sizden alan adı soracak, burada ki bölümde 3 adet seçenek mevcut.

• 1. Ben yeni bir alan adı satın almak istiyorum.
  • 2. Alan adımı transfer etmek istiyorum
  • 3. Mevcut bir alan adımın isim sunucularını güncellemek veya yeni bir alan adı satın almak istiyorum.

Size uygun olan seçeneği seçerek ve hosting hesabınızda kullanacağınız alan adınızı ilgili boş kısma yazarak " Devam etmek için tıklayınız >> " butonuna tıklayınız.

2 . Adım => Açılan Ekranda herhangi bir değişiklik yapmadan " Sepeti Güncelle " butonuna tıklayarak 3. adıma geçiniz.

3 . Adım => Açılan ekrada, satın almak istediğiniz ürün veya hizmetleri göreceksiniz. Teyit işlemlerinizi tamamladıktan sonra sol alt kısımda bulunan " İndirim Kodu " ibareli boş alana " [SIZE="3"][COLOR="Red"]20FF[/COLOR][/SIZE] " yazdıktan sonra " Kodu Onayla " diyerek indirim işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.

4. Adım => Siparişi tamamlayarak kalan miktarı ödedikten sonra ürün veya hizmetleriniz en geç 1 dakika içerisinde aktif edilir ve müşteri adınıza kayıtlı e-posta adresine gerekli tüm bilgiler gönderilir.

%20 indirime giren web hosting paketinin özelliklerini ve barındırılacağı sunucu özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Web Hosting Özellikleri

%20 INDIRIM KODU : 20FF
- 2 GB Disk Alanı
- 100 GB Trafik Alanı
- Özen DNS sunucusu oluşturma imkanı
- Kotasız MySql Hesabı
- Kotasız Sub-domain
- Kotasız FTP Hesabı
- Kotasız E-posta Hesabı
- Bir Çok Alt Özellik Kotasız
- Ücretsiz Teknik Destek İmkanı
- Wordpress Desteği
- Joomla Desteği
- Drupal Desteği
- MyBB, vBulletin, SMF desteği
- Yine bir çok scripti desteklemektedir.
- Yıllık 44,00 - TL değerinde ki bu paketi %20 indirim ile 35,20 - TL ye sahip olabilirsiniz.

Sunucu Özellikleri ;

- x 16 Adet - Intel(R) Xeon(R) CPU E5620 @ 2.40GHz CPU -
- Mevcut RAM: 32 Gigabyte (GB)
- 1x1 TB SSD Sabit Disk Solid ( Solid State Disk )
- 100 Mbit/Sn Hat Hızı
- 1Gbit/sn Dahili İç Hat
- Php 5.3.23
- Apache 2.2.24
- Exim 4.80.1
- MySQL 5.5.9
- Named 9.7.3
- ProFTPd 1.3.4c
- Lokasyon : Hollanda
- Toplam Sunucu (Server) Sayısı : 80+

%20 INDIRIM KODU : 20FF
PAKET Detay LINK : https://www.isimkayit.com/webhos ... ng-ozellikleri.html
Satın Al : https://www.isimkayit.com/cart.php?a=add&pid=113

Ödeme Yöntemleri ;

- Paypal
- 3D Secure ( Kredi kartı veya Banka hesap kartı )
- Havale VEYA EFT , ( banka bilgisi için tıklayınız. )

Soru ve görüşlerinizi çekinmeden bize aktara bilir, her türlü sorunlarınızı teknik destek ekibimize aktararak problemlerinizin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmet Verebilirlik Bilgileri ;

2013 YS Faaliyet Belge No: 2864 - 17-01-2013
2007 YS Faaliyet Belge No: 0058 - 23-01-2007
Vergi Numarası: 255 005 4042
Vergi Dairesi: Nevşehir .V.D
Sunucu Lokasyonu : Hollanda
( Easynet.nl de isimkayit.com için ayrılan özel bir alan da barındırılan özel sunucular. Sunucular tamamen isimkayıta aittir, kiralik veya başkası tarafından idare ettirilen 2. taraf sunucuları kullanılmamaktadır.)

İletişim Bilgileri ;

SAKARYA ADRES :
Adnan Menderes cad.
Güllük Mah. NO:175 Daire: 1
ADAPAZARI / SAKARYA
Tel.: 0 (850) 290 33 44
Tel-2.: 0 (224) 224 20 08
Fax.: 0 (850) 290 33 45
E-Posta : support[at]isimkayit.com
Web Sitemiz : https://www.isimkayit.com

Son Düzenleme: isimkayit ~ 30 Eylül 2013 09:19
isimkayit
30-09-2013, 09:15   |  #2  
isimkayit avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj
Alıntı: sitekurmak  
Dünyanın En İyi Web Hosting Sunucusu Firmaları Listesi

KAYNAK:  www.sitenasilkurulur.net web sitesinin "En İyi Hosting Firmaları" başlıklı sayfası.

Web hosting Nedir?

Web hosting nedir, web hosting ne demek? Web hosting barındırma hizmeti olmadan internet sitesi kurulur ve yayınlanabilir mi? Web hosting cümlesinin anlamı nedir? Web hosting şirketlerin var olma nedenleri nelerdir, Öğren. Domain nedir, Domain site kurma ile ne ilgisi var? Öğren. KAYNAK:  www.sitenasilkurulur.net web sitesinin "Web Hosting Nedir" başlıklı sayfasın.

Web Sitesi Kurma Ücretsiz Eğitim Kiti

İstediğiniz kategoride web sitesi açmak çok basite indirgendi. Sıradan bilgisayar kullanıcılarına tasarlandığı için artık herkes site kurabilecek. KAYNAK: www.sitenasilkurulur.netweb sitesinin "Ücretsiz Site Yapma Rehberi" başlıklı sayfası.

Konuyu baltalamayın lütfen !